Новини і акції

Київстар суттєво знизив тарифи на роумінг для корпоративних клієнтів: інтернет здешевшав у 200 разів, а дзвінки – мінімум у 10 разів

07.12.2017

«Безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом дав українцям можливість частіше їздити за кордон у справах чи на відпочинок. Щоб наші клієнти завжди залишалися на зв’язку і меньше турбувалися про витрати, Київстар знизив ціни на роумінг для бізнес-абонентів», – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

З 7 грудня 2017 року вартість дзвінків з країн, що є центрами ділової активності та відпочинку – Італії, Польщі, Німеччини, США, Китаю, Франції, країн СНД, Словаччини, Австрії, Грузії та інших – знизилася щонайменше у 10 разів і становить від 2 грн/хв. Ціну послуги за користування інтернетом зменшено у понад 200 разів – відтепер це 0,40 грн за 1 МБ, а відправка SMS обходиться лише в 1 грн.  Із повним переліком країн, а також тарифами можна ознайомитися за посиланням.

Підключення вигідних тарифів для корпоративних абонентів відбувається безкоштовно та автоматично.

За оцінкою Київстар, послуги роумінгу для бізнес-абонентів набувають все більшої популярності. В сезон літнього відпочинку* кількість подорожуючих за межі України корпоративних абонентів компанії зросла на 11%, обсяг використаного інтернет-трафіку зріс на 200%, а загальна кількість розмов збільшилась на 23%. Активність клієнтів у діловий період восени** також збільшилась: +21% подорожуючих, +15% розмов у роумінгу, +175% використаного інтернет-трафіку.

 

 * Зростання обсягу використаних телеком-послуг обчислено шляхом порівняння даних у піковий період літнього сезону за липень 2017 року з аналогічними даними за липень 2016 року.

** Зростання обсягу використаних телеком-послуг обчислено шляхом порівняння даних у піковий період осіннього сезону за вересень 2017 року з аналогічними даними за вересень 2016 року.

 

Довідка про Київстар:

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більше 52 млрд грн. податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.