м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та 1+1 media запускають спільний сервіс «Київстар ТБ»

   11.12.2019

   Відсьогодні, 11 грудня 2019 р., платформа платного телебачення «Домашнє ТБ», а також мультимедійний продукт Київстар «Kyivstar GoTV» будуть об’єднані в один сервіс «Київстар ТБ». Послуга надається у партнерстві з 1+1 media та буде доступною для абонентів будь-яких інтернет-провайдерів.

   «Київстар ТБ» – це новий продукт, що дозволить користувачам дивитися телевізійні канали та інший відеоконтент із різних пристроїв та в будь-якому місці, де є доступ до фіксованого або мобільного інтернету. Абоненти Київстар можуть переглядати контент без тарифікації інтернет-трафіку.

   Головні переваги «Київстар ТБ»:

   • Понад 150 телеканалів та більше 7 000 фільмів і серіалів у відеобібліотеці від провідних українських і міжнародних кіностудій;
   • Можливість переглядати контент на 5-ти пристроях без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, SmartTV і ТВ-тюнер);
   • Функція «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість зберегти ефір і переглядати його згодом).

   «Створюючи цей продукт, ми хотіли дати можливість абоненту дивитися улюблені програми, фільми, новини будь-де, будь-коли. Адже зручність платформи у тому, що користувач може почати дивитися відео на ТВ, а продовжити – на смартфоні, дорогою на роботу. До того ж, ми надаємо лише ліцензійний контент у високій якості. Ми щиро вдячні 1+1 media за партнерство та можливість ділитися найкращим із нашими абонентами», − прокоментував директор з маркетингу Київстар Павло Даніман.

   Щоб скористатися пропозицією з гаджета, який має доступ до мобільного інтернету, необхідно встановити додаток «Київстар ТБ» з App Store (доступно з 13 грудня) чи Play Market, також є вебверсія. Після реєстрації у додатку абоненти отримають перший місяць користування безкоштовно, а потім користувач зможе обрати тариф або ж залишитися на безоплатному пакеті «Легкий», що надає доступ до 50-ти телеканалів та частковий доступ до відеобібліотеки.

   Щоб підключити послугу до телевізора, необхідно завантажити «Київстар ТБ» на SMART TV (послуга буде доступна з кінця грудня 2019). Для нових абонентів діє спеціальна пропозиція ‒ при підключенні користувачі отримають знижку 50% на перші 4 місяці. Ознайомитися з тарифами можна тут.

   «Ми довго готувалися до цього моменту. Це історичний етап у розвитку платформи. Останні роки 1+1 медіа та Київстар показали себе як надійні партнери у роботі над платформами, саме тому Київстар ТБ – логічне продовженням цієї взаємовигідної співпраці. Амбіції у проєкту є дуже високими, ми націлені на лідерство в сегменті», − прокоментував Ярослав Пахольчук, виконавчий директор та директор напрямку платного телебачення групи 1+1 media.

   Будь ласка, зверніть увагу. Для користувачів «Kyivstar Go TV» умови користування додатком залишаться незмінними.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,4 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

   Довідка про 1+1 media

   Група 1+1 media — один з найбільших медіахолдингів України, дитсрибуційне портфоліо якого налічує понад 26 телекакалів, серед яких 7 власних − «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», а також група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа 1+1 video і Вища школа Media & Production.

   Додаткова інформація: www.media.1plus1.ua