м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та Альфа-Банк Україна оголошують про початок стратегічної співпраці

   07.09.2021

   Київстар та Альфа-Банк Україна успішно завершили пілотний етап співпраці, який тривав з березня цього року, й перейшли до наступного – системної кооперації в наданні конвергентних телеком-банківських послуг, не тільки в диджитал, але й офлайн.

   Рафал Ющак, СЕО Альфа-Банку Україна: «Ця колаборація двох сильних брендів стане успішним кейсом і для банку, і для мобільного оператора. Але головними її бенефіціарами будуть клієнти. Саме для них ми впроваджуємо проєкти на стику двох світів – банківського й телекому, та пропонуємо рішення, аналогів яким на ринку немає».

   Компанії націлені на надання клієнтам більших можливостей завдяки рішенням, що об'єднують обидві сфери. І вони будуть займатися їх взаємним просуванням.

   Олександр Комаров, президент Київстар: «Спільно з Альфа-Банком ми запускаємо продукти, які можуть запропонувати нашим абонентам конкурентні й вигідні умови, в першу чергу. Я вважаю, що створення таких конвергентних послуг в партнерстві з інноваційними компаніями – обов'язок лідера ринку стосовно клієнтів».

   В рамках цього етапу стратегічного партнерства компанії готуються до нових проєктів, серед яких:

   • у більш ніж 500 магазинах телеком-оператора абоненти Київстар зможуть отримати інформацію про цифровий банк Sense SuperApp, встановити його на смартфон і оформити в ньому банківську карту з вигідними умовами.
   • Альфа-Банк Україна та Київстар будуть спільно пропонувати бонуси новим клієнтам за встановлення Sense SuperApp.
   • клієнти банку отримають ще більше ексклюзивних пропозицій від оператора в об'єднаному профілі Sense SuperApp.

   Нагадаємо також, що за пів року пілотної співпраці партнери вже реалізували ряд важливих й успішних колаборацій:

   • об'єднали банківський та мобільний рахунки в цифровому банку Sense SuperApp, що відкриває на робочому столі в Sense повноцінний доступ до управління мобільним номером. З березня свій профіль Київстар в цифровому банку вже під'єднало 250 тисяч клієнтів.
   • запустили ексклюзивно в Sense SuperApp акцію «Щасливий день» до кінця 2021 року. Підключивши її, клієнти отримають безкоштовний та безлімітний доступ до мобільного інтернету й дзвінків в мережі оператора на цілу добу кожні 7 днів.
   • Альфа-Банк запропонував абонентам Київстар підвищений кредитний ліміт при відкритті карти Red та індивідуальні кредитні пропозиції при оформленні карти Caméléon.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 88,75% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

   Довідка про Альфа-Банк Україна:

   Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться у першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів.