м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та Visa запустили рішення для бізнесу STARKASA

   10.02.2022

   Телеком-оператор «Київстар» та міжнародна компанія платіжних технологій Visa презентували STARKASA – багатофункціональний додаток для малого та середнього бізнесу, за допомогою якого підприємці можуть використовувати всі функції касового апарату та POS за допомогою смартфону.  Додаток доступний абонентам усіх мобільних операторів.

   STARKASAце мобільний додаток для смартфонів на ОС Android. З його допомогою можна проводити розрахункові операції, приймати безготівкові платежі, видавати чеки, замовляти товари онлайн тощо. Цей додаток допоможе використовувати ПРРО та дотримуватись нових законодавчих норм для ФОП. Сервіс включає три ключові функціонали.

   - Мобільна каса з ПРРО – касовий апарат у смартфоні, який може видати фіскальний чек, почати зміну, створити список товарів, продати товар, зробити знижку, провести повернення товару, сформувати касовий звіт та закрити зміну.

   - Visa Tap to Phone – технологія, яка дозволяє перетворити смартфон з NFC-модулем на POS термінал. Таким чином, підприємець може приймати безготівкові платежі без використання класичного POS-терміналу.

   - STARKASA.MARKET - це система онлайн замовлень товарів для бізнесу та їх точок продажу.

   Таким чином, рішення дозволяє підприємцю заощадити на купівлі обладнання для торгівлі, автоматизувати бізнес та підключитись онлайн, а також мати єдиний контакт для підтримки.

   «Ця технологія стала відповіддю на новий закон, який зобов'язує певні групи ФОПів фіскалізувати продажі та видавати чеки під час розрахункових операцій. Ми пропонуємо підприємцям просте та зручне рішення 3 в 1, яке допоможе вести свій бізнес без додаткових витрат, залишаючись при цьому у законній площині», - прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Володимир Набоков.

   «Створення простого та безпечного платіжного досвіду є незмінним пріоритетом компанії Visa. Технологія Visa Tap to Phone, яка лежить в основі програми STARKASA, дозволяє стимулювати прийом платежів у сегменті малого та середнього бізнесу, для якого традиційний еквайринг потребує суттєвих інвестицій. Ми впевнені, що нове рішення STARKASA від Київстар та Visa принесе користь як для бізнесу, так і для споживача, і дозволить значно розширити мережу прийому платежів в Україні», — прокоментував Олександр Яблуновський, віце-президент з питань продуктів та рішень Visa в Україні, Грузії , країнах СНД та Південно-Східної Європи

   Для того, аби скористатися продуктом STARKASA, потрібно зареєструватися у веб-кабінеті або завантажити програму на Play Market. До кінця червня користування STARKASA для підприємця буде без оплати, а також без комісії при прийомі безготівкових оплат для карток Visa, доки обіг не досягне 30 000 грн. Вартість підписки після акційного періоду на послугу – 199 грн/міс.

   *Деталі на сайті: kasa.kyivstar.ua

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на базі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій для 26,3 млн абонентів мобільного та 1,2 млн абонентів фіксованого зв'язку. Послуги 4G Компанії доступні на території, де мешкає 90% населення України. Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, з офісом у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні, будучи найбільшим платником податків на телевізорі, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Visa

   Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів. Щорічно Visa обробляє транзакції між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у більш ніж 200 країнах. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоб сприяти благополуччю споживачів та процвітанню бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у ​​всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтесь більше на сайті https://www.visa.com.ua/