м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Київстар ТБ» та 1+1 media відкривають доступ до відеобібліотеки для всіх користувачів послуги

   23.03.2020

   У рамках послуги  «Київстар ТБ»  усім користувачам надається вільний доступ до новинних та дитячих телеканалів, а також до відеобібліотеки онлайн-кінотеатру «ivi» з понад 7000 фільмів та серіалів. Пропозиція діятиме з 20 березня 2020 року по 5 квітня 2020 року.

   На сьогодні в тарифній лінійці «Київстар ТБ» є три пакета послуг – Базовий, Комфортний, Максимальний HD, кожний з яких відрізняється наповненням. Але, щоб підтримати абонентів, які вимушені залишитись вдома на період карантину, оператор забезпечує однаковий доступ до контенту всім користувачам «Київстар ТБ», незалежно від обраного ними тарифу.

   Для тих абонентів, які користуються послугами «Київстар ТБ» тільки на смартфоні, також доступний тариф без додаткової плати «Легкий», в якому в наявності є 57 телеканалів та базова відеотека. На період з 20 березня по 5 квітня в тариф також додані всі 50 новинних телеканалів, доступні в пропозиції оператора, включно з іноземними; ряд дитячих, серед яких – канал ПЛЮСПЛЮС, сімейство каналів Nickelodeon; деякі фільмові канали, які раніше були доступні лише в платних пакетах, як, наприклад, Spike, Paramount Channel та інші.

   Головними перевагами «Київстар ТБ» є:

   • Понад 170 телеканалів та більше 7 000 фільмів і серіалів у відеобібліотеці від провідних українських та міжнародних кіностудій;
   • Можливість переглядати контент на 5 пристроях без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, SmartTV та ТВ-тюнер);
   • Функція «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість зберегти ефір та переглядати його згодом);

    

   Щоб підключити послугу до телевізора необхідно завантажити «Київстар ТБ» на SMART TV. Для нових абонентів діє спеціальна пропозиція ‒ при підключенні користувачі отримають  знижку -50% на перші 3 місяці.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

   Довідка про 1+1 media:

   Група 1+1 media — один з найбільших медіахолдингів України, дитсрибуційне портфоліо якого налічує понад 26 телекакалів, серед яких 7 власних − «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», а також група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа 1+1 video і Вища школа Media & Production. Додаткова інформація: www.media.1plus1.ua.