м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар вдосконалює роботу послуги «Екстра гроші»

   22.09.2022

   Київстар продовжує надавати своїм абонентам передплати можливість замовити додаткові кошти завдяки сервісу Екстра гроші, щоб оплатити послуги зв’язку, інтернет тощо. Абоненти, які не можуть поповнити свій рахунок зараз, можуть замовити суму від 15 до 300 грн, а повернути її після поповнення рахунку.

   Максимальна сума, яку можуть отримати абоненти, розраховується автоматично. Раніше цей процес включав лише кілька параметрів. Але з 29 вересня 2022 року робота послуги буде вдосконалена. При розрахунку максимальної доступної для замовлення суми будуть враховувати такі параметри, як сума поповнень рахунку за останні 6 місяців, кількість днів з моменту активації SIM-карти, активність абонента в мережі, кількість отриманих коштів в рамках послуги за останній рік та інші фактори.

   Завдяки цьому наші системи зможуть автоматично розраховувати доступну для замовлення суму краще враховуючи потреби та можливості абонентів.

   Нагадаємо, що замовити Екстра гроші можна за запитом *117# і сума нарахується автоматично. Також можна вибрати конкретну суму за запитом *117*Х#, де Х — сума додаткових коштів.