м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар впроваджує NB-IoT

   12.02.2019

   У грудні 2018 і на початку 2019 року найбільший телеком-оператор України здійснив тести мережі NB-IoT – мережа спеціально розроблена для «розумних» пристроїв. Якість роботи мережі «інтернету речей» була перевірена в спеціальній лабораторії Київстар на пристроях обліку газу та води. Успішне тестування мережі дало можливість масштабувати проект та розпочати його впровадження на локаціях клієнтів. Зокрема, бізнес-клієнти оператора в Київській та Одеській областях вже долучились до тестування мережі на своїх підприємствах.

    «Київстар запускатиме мережу NB-IoT для клієнтів по всій Україні. Сьогодні це затребувано бізнесами дуже різних напрямків – постачальниками води, газу, електрики, муніципальними підприємствами, промисловістю, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. –  І для цього ми маємо усі можливості, адже мережа NB-IoT у поєднанні зі швидкостями 4G-зв’язку  дає клієнтам ще більше можливостей для бізнесу».

    

   Переваги мережі NB-IoT:

    

   • гарантовано високий рівень захисту даних при передачі інформації;
   • дозволяє передавати дані між десятками тисяч одночасно підключених пристроїв на високій швидкості;
   • забезпечує мобільність пристроїв та їх роботу протягом тривалого часу без підключення до електромереж (одного заряду батареї вистачає на кілька років).

    

   Послуги мережі NB-IoT можуть зацікавити не лише комунальні та промислові підприємства, але й  компанії, що працюють у транспортних, сільськогосподарських, логістичних галузях. Окрім того, мережі можна використовувати для створення продуктів та сервісів для «розумних будинків» (Smart Home), «розумних міст» (Smart City), роботи охоронних пристроїв та багато іншого.

   Бізнес-клієнти Київстар можуть замовити підключення до NB-IoT, а також  «розумні» пристрої та програмне забезпечення для моніторингу й управління.

   Щоб дізнатися більше або стати партнером чи клієнтом Київстар у проекті NB-IoT пишіть на nb@kyivstar.net.

   Нагадаємо, що у 2018 році Київстар запустив низку IoT-продуктів, зокрема - IoT-автосигналізацію «Автотрекінг» та систему безпеки для дому SafeHome, якими користувачі можуть управляти з власних смартфонів. Київстар продовжує працювати у напрямку розвитку IoT-послуг та у подальшому представить клієнтам нові рішення для масового користувача та бізнесу.

   NB-IoT (Narrowband Internet of Things) – технологія бездротової вузькосмугової передачі даних у стандарті 3GPP, розроблена спеціально для пристроїв «інтернету речей». Технологія забезпечує середу збору даних з різних пристроїв: датчиків, лічильників, сенсорів, тощо; і відноситься до «енерго-ефективних мереж далекого радіусу дії» LPWAN (англ. Low-power Wide-area Network).  NB-IoT забезпечує двосторонній зв'язок пристроїв, що діє в частотному каналі шириною 200 кГц. Швидкість передачі даних в мережі NB-IoT - до 200 кбіт /с, що є достатнім для пристроїв, які періодично передають однотипні дані невеликого обсягу.

   Пристрої виробників SimCom та Quectel для тестування мережі були надані партнерами Київстар - ТОВ «ІТР Україна» та ТОВ «Радміртех».

    

    Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є в середньому найвищою по Україні.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком-галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.