м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар вводить «сімейні» знижки на контрактні тарифи

   24.03.2021

   Контрактні абоненти Київстар можуть отримати знижку при підключенні 2 або більше номерів на свій рахунок завдяки акції «Моя родина». В залежності від тарифу та кількості номерів, вони зможуть заощадити на мобільному зв’язку протягом року від 180 до 7200 гривень.

   Перевага контрактного обслуговування в тому, що на рахунку одного абонента можна об’єднати до 5 номерів членів родини або друзів. Поповнювати ці номери та керувати послугами також можна з одного рахунку. А Київстар буде надавати знижку на вартість тарифу в залежності від кількості підключених номерів:

   • при підключенні 2 номерів – 5% від вартості кожного тарифу.
   • при підключенні 3 та більше номерів – 10%.

   Наприклад, якщо на одному рахунку буде 3 номери, то вартість тарифу «Smart» буде на 15 гривень меншою, лише 135 грн на місяць. Вартість тарифу «Smart +» буде нижчою на 25 грн, а тарифу «Smart Max» – на 30 грн.

   Знижки будуть діяти протягом одного року з моменту підключення актуальних контрактних тарифів «Smart», «Smart +», «Smart Max»  та інших пропозицій в лінійці*. Акцією зможуть скористатися всі абоненти Київстар та ті, хто хоче приєднатися до мережі найбільшого мобільного оператора України. У тому числі абоненти, які перенесуть свій номер у мережу оператора завдяки MNP.

   Окрім «сімейної» знижки, абоненти з контрактними тарифами отримають  «Домашній інтернет» та інші сервіси без жодних додаткових оплат. Також контракт – це кращий захист від можливих дій шахраїв, адже всі операції з номером телефону та SIM-карткою може робити лише її власник, який підписав договір. Це особливо актуально, якщо номер використовується для онлайн-банкінгу або доступу до інших важливих сервісів.

   *Акції «Моя родина» не розповсюджується на тарифи зі спеціальними умовами: «Простий», «Дзвінки для батьків», «Інтернет для батьків», «Київстар Родина» та «SIM для пристроїв». При цьому вони враховуються при розрахунку кількості номерів на особовому рахунку для визначення розміру знижки.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний експертами як найдорожчий національний бренд, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.