м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечує справедливе користування мережевими ресурсами

   26.09.2018

   Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

   Статистика вказує, що 1% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад 100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абоненти перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99% абонентів.

   Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації, компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»**: для абонентів, які використали протягом однієї доби понад 3 000 мегабайтів мобільного інтернету***, послуга передачі даних до кінця дня може надаватися на швидкості до 0,8 Мбіт/c.

   Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. Також, у своїх тарифах Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісів. А у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

   • можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
   • можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
   • доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «SIM для планшета».

   99% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

   * 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

   ** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту та незалежно від форми обслуговування абонента.

   *** 3 000 мегабайтів трафіку вистачить на 3 години перегляду відео або 43 години прослуховування музики у хорошій якості.