м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечить українців безкоштовним роумінгом в екстрених ситуаціях

   21.12.2016

   14 грудня Київстар і Міністерство закордонних справ України підписали Меморандум про SMS-інформування українців, які опинилися у надзвичайній ситуації за кордоном.

   У рамках співпраці Київстар зобов'язується сповіщати громадян України при виникненні екстрених ситуацій, що загрожують їхньому життю та здоров'ю (таких як революція, повінь, урагани тощо). У цьому випадку абоненти Київстар, які знаходяться за кордоном, отримають SMS про те, як їм діяти та з ким контактувати в українському консульстві. Також вони зможуть безкоштовно зателефонувати рідним в Україну.

   Київстар продовжує активно розвивати міжнародний зв'язок і роумінг, пропонуючи клієнтам вигідні тарифи та розширюючи покриття. Зараз зв'язок Київстар представлений практично в кожній країні світу. За три квартали 2016 року роумінгом від Київстар скористалося понад 3 млн абонентів.

   «Київстар піклується про своїх абонентів, де б вони не перебували. Нам важливо, щоб клієнти компанії відчували підтримку в будь-якій ситуації і могли отримати допомогу, коли кожна хвилина має значення. Тому ми підписали Меморандум з МЗС України і забезпечили безкоштовний роумінг для екстрених ситуацій», – говорить Петро Чернишов, президент Київстар.