м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечив медикаментами 12 українських лікарень

   20.05.2022

   Завдяки благодійному внеску в розмірі 5 мільйонів гривень, який мобільний оператор перерахував БФ «Твоя опора» в березні, вдалося закупити необхідні препарати та вироби медичного призначення для 12 лікарень у 8 областях України та двох інтернатів. Решта коштів пішли на реабілітацію трьох підопічних фонду, які були вимушені евакуюватися через військові дії.

   «Медики на власному фронті так само героїчно рятують українців. Саме тому на початку повномасштабного вторгнення компанія прийняла рішення виділити благодійні кошти на забезпечення українських лікарень. Наші небайдужі абоненти також долучилися до допомоги медикам через СМС-повідомлення на номер 88000. З березня вони перерахували понад 1 мільйон гривень в благодійний фонд зі своїх мобільних рахунків. Дякуємо усім та разом впевнено крокуємо назустріч перемозі!» – коментує Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Зокрема, допомогу отримали КНП "Новомосковська центральна міська лікарня" Новомосковської міської ради", КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради, КНП "Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Попільнянської селищної ради, НП "Київська міська клінічна лікарня №4" ВО КМР (КМДА), ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України", ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академ. О. М. Лук'янової НАМН України", КНП "Київський міський пологовий будинок №3" виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), КП "Волинська обласна інфекційна лікарня", КНП «Прилуцька центральна міська лікарня», КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня», КП «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради, КНП «Обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради», КУ "Виноградівський дитячий будинок-інтернат" ЗОР, «Новосанжарський дитячий будинок-інтернат» Полтавської обласної державної адміністрації (Полтавська область), а також Дубовик Максим, Данильчук Марія, Саранді Антоніна.

   Долучитися й підтримати лікарні може кожен абонент передплати оператора відправивши SMS з будь-яким текстом на номер 88000. З мобільного балансу буде автоматично перераховано 20 грн до БФ «Твоя опора». Кількість SMS-повідомлень може бути необмежена, також послуга доступна для абонентів передплачуваного зв’язку, які знаходяться закордоном. На отриману допомогу фонд придбає в опорні лікарні країни необхідні медикаменти та вироби медичного призначення.

   Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни, Київстар вже перерахував понад 33 мільйона гривень благодійної допомоги на гуманітарні потреби військових, лікарень, літніх людей та постраждалих від війни. Зокрема мобільний оператор виділив допомогу до БФ «Повернись живим», БФ «Твоя опора», БФ «Let`s help», МБФ «Карітас України» та dobro.ua. А також перерахував майже 2 млн гривень в рамках міжнародного телемарафону Save Ukraine та благодійного концерту гурту Океан Ельзи.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що обслуговує 26,2млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв’язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua