м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар забезпечив можливість доступу до 4G для 90% населення

   01.12.2021

   Телеком-оператор підключив до широкосмугового інтернету ще 78 населених пунктів. Відтак доступ до послуг 4G вже є у мешканців майже 16000 міст і сіл, де проживає 90% населення України.

   30 листопада 2021 Київстар збільшив територію радіо покриття мережі у 20 областях України, активувавши технологію 4G ще на 59 базових станціях. Це дало можливість покращити якість зв’язку і надавати послуги швидкісного мобільного інтернету ще у 78 населених пунктів, де проживає 66 тисяч людей. Зокрема, в населених пунктах Чернелів-Руський (Тернопільської), Новогригорівка (Херсонської), Ряснопіль (Одеської), Лозуватка (Запорізької), Верхньоторецьке і Троїцьке (Донецької) тощо. У мережі Київстар технологія LTE активована на 18,5 тисячах базових станцій. Відтак вже 90% населення України можуть користуватись можливостями нової мобільної технології у мережі телеком оператора.

   У 3 кв. 2021 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку 1,1 млрд грн, суттєво збільшивши територію мережі 4G.  Кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, збільшилась у 3 кв. 2021 майже на 32%. А за обсягами використання мобільного інтернету на абонента (7 Гб на місяць) Україна обігнала ряд країн, де запровадження 4G почалося значно раніше. Зокрема, Аргентина, Бельгія, Грузія, Бразілія та інші.

   За час розвитку в Україні нової мобільної технології з 2018 року і по сьогодні Київстар інвестував понад 20 мільярдів гривень у будівництво нової мережі та ліцензії. Нові мобільні технології дають абонентам більше можливостей для бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг тощо. Щоб скористатись послугою достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM), яку можна отримати безкоштовно у оператора.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. 

   Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 24 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.