м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар залучив більше 160 спеціалістів для покращення кібербезпеки своїх digital-сервісів та ресурсів

   16.04.2018

   З 13 по 27 березня компанія «Київстар» відкрила доступ до програми Bug Bounty. У її межах кожен охочий міг повідомити про знайдену вразливість у digital-сервісах і ресурсах компанії, які виносилися на розгляд по даній програмі, та отримати фінансову винагороду. За цей час у програмі взяли участь більше 160 спеціалістів з кібербезпеки з усього світу.

   З листопада 2017 року Київстар проводить програму Bug Bounty на базі Bugcrowd – краудсорсингової платформи для вирішення проблем кібербезпеки. Програма стартувала у закритому режимі. Протягом перших чотирьох місяців digital-сервіси компанії перевіряли кіберспеціалісти зі всього світу. За цей час було виявлено більше 20 потенційних вразливостей, які були оперативно усунені спеціалістами компанії.

   З 13 по 27 березня 2018 року Київстар надав відкритий доступ до програми усім охочим. За цей період:

    

   • до участі у програмі долучилися більше 160 нових спеціалістів з кібербезпеки, з яких 17 – українці;
   • 10 digital-сервісів компанії взяло участь у програмі;
   • за два тижні відкритого доступу до Bug Bounty отримали у 6 разів більше повідомлень про потенційні вразливості, ніж за 4 попередні місяці закритого доступу;
   • з близько 300 отриманих повідомлень 52 були підтверджені як актуальні і вже виправлені.

    

   У компанії підкреслили, що останнім часом у світі відбувається все більше скандалів, пов'язаних із витоком даних клієнтів і різними порушеннями прав суб'єктів даних. У зв'язку з цим, Київстар приділяє пильну увагу захисту даних більше ніж 26 мільйонів своїх абонентів і багаточисельних користувачів різних digital-сервісів, ресурсів та мобільних додатків компанії. Після закінчення відкритої частини програми Bug Bounty, найбільш активних кіберспеціалістів запросили продовжити тестувати digital-сервіси і ресурси компанії у межах закритого режиму.

   Зазначимо, що до, під час і після тестування не було зафіксовано випадків витоку даних з систем Київстар.