Новини і акції

Київстар запускає IOT-продукт – дитячий наручний годинник KidWatch

02.06.2017

Національний телеком-оператор допоможе батькам піклуватися про безпеку дітей за допомогою продукту KidWatch. Це - дитячий наручний годинник-телефон, оснащений SIM-карткою.

KidWatch виконує функції GPS-трекера і мобільного телефону. Гаджет «розповість» батькам, де їхні діти, просигналізує, якщо дитині загрожує небезпека, допоможе відстежувати історію її переміщень. Годинник забезпечений «тривожною кнопкою», за допомогою якої можна відправити сигнал SOS на декілька збережених номерів, у тому числі при знятті пристрою з руки дитини.

Дитячий годинник надається із попередньо встановленою SIM-карткою Київстар зі спеціальним IOT тарифним планом. Для користування KidWatch потенційному покупцеві, незалежно від мобільного оператора, послугами якого він користується, потрібно оплатити лише вартість пристрою і внести абонентську плату за тарифний план «SIM для пристроїв» – всього 1 грн/день. До пакету послуг включено 450 хвилин на місяць у мережі Київстар, 300 МБ інтернету і 600 SMS на номери українських телеком-операторів.

Годинники розраховані на дітей віком від 3 до 12 років. Усі пристрої зроблені з гіпоалергенних матеріалів і сертифіковані в Україні.

Годинники KidWatch реалізуються партнерами Київстар, одним з яких є ТОВ «Гоу Джі Пі Ес Україна», постачальник годин GOGPS ME. Замовити новий продукт і отримати детальну інформацію про доступні у продажу пристрої абоненти можуть на сайті проекту https://kidwatch.kyivstar.ua.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Довідка про GoGPS

GoGPS – український бренд споживчої електроніки, який має багаторічну історію на ринку персональної навігації, а також сильну професійну базу для досягнення поставлених цілей.

З 2011 року компанія займається розробкою програмного забезпечення для навігаційних пристроїв. З 2015-го відкриває новий проект з просування дитячих годинників з функцією GPS-трекера (PND) під власною торговою маркою GoGPS. Завдяки унікальному набору характеристик і особливій увазі до дизайну трекери GoGPS швидко завойовують прихильність споживачів.

Компанія динамічно розвивається і є єдиною в Україні, яка надає послугу продажу пристроїв і програмного забезпечення для їх моніторингу. Додаткова інформація https://gogps.me/.