м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запускає новий тариф у лінійці «Київстар Все разом»

   20.06.2019

   З 20 червня 2019 року абоненти Київстар можуть підключити новий тарифний план «Київстар Все разом. Комфорт», який пропонує в у одному пакеті послуги мобільного зв’язку, «Домашній Інтернет» та «Домашнє ТБ».

   Вартість нового тарифу 250 грн. У ньому абоненти Київстар отримають:
    

   • безлімітні дзвінки у мережі Київстар;
   • 9000 МБ для мобільного інтернету;
   • 150 хвилин на інші мобільні мережі та за кордон;
   • 150 SMS-повідомлень;
   • Домашній Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с.;
   • 127 каналів «Домашнє ТБ».
     

   Також абоненти отримають безлімітний доступ до 22 популярних додатків: YouTube, Instagram, Kyivstar Go TV Light, Київстар Футбол Легкий, до музичних стрімінгових сервісів, месенджерів, соцмереж та багато інших. Дізнатись більше про тариф можна за посиланням.

   Нагадаємо, що Київстар єдиний мобільний оператор України, та одночасно провайдер широкосмугового доступу в інтернет, який пропонує у тарифах «Київстар Все разом» всі три послуги, які можна оплатити, в тому числі, і з мобільного рахунку. Купуючи всі послуги у одному тарифі, абоненти можуть економити до 50% коштів у порівнянні з аналогічною вартістю цих продуктів окремо. У тарифі «Київстар Все разом. Комфорт» економія складе близько 200 грн. Послуга «Домашній Інтернет» доступна вже більш ніж в 40 тис. багатоквартирних будівель в 119 містах України.

   Для того, щоб підключити послугу, абоненту достатньо залишити заявку на підключення на сайті компанії за посиланням. Якщо абонент вже має домашній інтернет від Київстар та бажає підключити тариф «Київстар Все разом. Комфорт», то найзручніше зробити це в додатку «Мій Київстар».

   Вихідні дзвінки на номери інших мобільних операторів, окрім дзвінків на номера CDMA (092, 094) та на номери у Італії, Польщі, та РФ.
   Для відправки
   SMS повідомлень на номера в мережі Київстар (коди 067, 097, 098, 096 та 068), на номера інших мобільних операторів мобільного звязку та фіксованного стандарта CDMA в межах України.