м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запускає у продаж 4G-роутер з новим тарифним планом

   05.09.2018

   Щоб розширити доступ до швидкісного мобільного інтернету національний телеком-оператор пропонує для українців нове комплексне рішення, яке може замінити фіксований інтернет: 4G-роутер у комплекті з тарифним планом «Київстар Домашній 4G».

   У тарифному плані абоненти отримають безлімітний доступ до мобільного інтернету за стандартом 4G/LTE, а це:

   • відсутність обмеження на кількість використовуваного дата-трафіку;
   • відсутність обмеження швидкості передачі даних;
   • доступ до всіх дозволеним в Україні онлайн-ресурсів (файлообмінники тощо).

   Швидкість мобільного інтернету в мережах 4G дозволяє використовувати цей стандарт як заміну домашньому фіксованого інтернету. Головна перевага нового продукту Київстар для користувачів – значне скорочення витрат грошей та часу на забезпечення доступу до інтернету там, де немає можливості підключитися до фіксованої мережі або вартість такого підключення дуже висока. Для роботи домашньої Wi-Fi-мережі користувачам необхідно лише придбати комплект 4G-роутера з тарифним планом «Київстар Домашній 4G» вартістю 2399 гривень.

   Вартість пакета послуг становить 155 гривень на місяць, а абонентська плата знімається кожен перший день наступного місяця. Якщо абонент придбав роутер та активував USIM-карту, наприклад, п'ятого вересня, то до першого жовтня - послуги надаватимуться безкоштовно.

   Комплект можна придбати в онлайн-магазині shop.kyivstar.ua, а також у деяких фірмових магазинах Київстар у Києві.

   «Оскільки у Київстар найбільше 4G-частот серед українських мобільних операторів, ми можемо надавати якісний мобільний інтернет четвертого покоління для великої кількості користувачів. Тому ми не тільки розширюємо покриття для користувачів смартфонами, але і пропонуємо рішення для дому та всієї родини» – коментує запуск нової технології Микола Бумажний, керівник напрямку FTTB Київстар.

   Сьогодні доступ до мобільного інтернету за технологією 4G/LTE від Київстар вже отримало понад 15,5 млн українців у 2516 населених пунктах. Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600 + 1800МГц - до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

   Згідно з умовами тарифного плану, доступ до мобільного інтернету надається тільки в мережі 4G/LTE.

   Перелік магазинів та детальний опис тарифного плану доступні за посиланням.

    

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.