м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив 4G у діапазоні 2600 Мгц

   06.04.2018

   Тепер послуга мобільного інтернету четвертого покоління доступна для абонентів у 20 населених пунктах.

   06 квітня високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар з'явився в Києві, а також в таких містах як: Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Тернопіль, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, на курортах та в пунктах перетину кордонів: Затока, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Рава-Руська, Старовойтове, Краківець, Устилуг, Шегині.

   4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Скористатися послугами в 4G-мережі можуть всі клієнти оператора, чиї SIM-карта і смартфон підтримують цю технологію. Це можна перевірити за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфону; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно – деталі за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_4g. Також, компанія пропонує великий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/.

   У 20 населених пунктах встановлено більше 500 додаткових базових станцій для роботи в діапазоні 2600 МГц. Місця для їх розміщення були вибрані, виходячи зі ступеня завантаженості 3G-мережі. Оскільки частоти діапазону 2600 МГц мають невеликий радіус дії, покриття буде не суцільним.

   «Запуск 4G – важлива подія для України. Ми, нарешті, можемо надати нашим абонентам доступ до високошвидкісного інтернету четвертого покоління для спілкування, роботи, освіти та розваг. Запуск в діапазоні 2600 МГц – це тільки початок, справжній досвід використання 4G абоненти зможуть отримати влітку, коли ми будемо запускатися в діапазоні 1800 МГц», – зазначив Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет четвертого покоління з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазоні 2600 МГц – до 300 Мбіт/с, а після запуску 4G в діапазонах 2600 + 1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

   Нагадаємо, що Київстар придбав на аукціонах найбільшу кількість частотного спектра для розвитку зв'язку 4G: 30 МГц в діапазоні 2600 МГц і 70 МГц в діапазоні 1800 МГц. Використання обох діапазонів дозволить почати усувати в Україні цифровий розрив з Європою і забезпечити високу швидкість передачі даних для клієнтів оператора. З 2015 року компанія інвестувала в розвиток 3G і 4G приблизно 14 млрд грн.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.