м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив акцію спільно з однією з найбільших криптовалютних бірж

   27.10.2022

   Київстар разом з Binance.ua запускає акцію, завдяки якій можна отримати одразу декілька бонусних пропозицій, користуючись додатком Мій Київстар та зареєструвавшись на сайті партнера.

   Одразу на головному екрані додатку абоненти зможуть отримати промокод, який потім можна використати при реєстрації на сайті партнера. Якщо ви ще не послуговуєтеся сервісом Мій Київстар для самообслуговування, то його можна завантажити в Google Play або App Store.

   Кожен абонент, що введе отриманий код у відповідне поле при реєстрації на Binance.ua матиме можливість отримати:

   • 5$ на баланс в особистому кабінеті
   • 5$ при депозиті у 100 грн, за умови реєстрації в перший тиждень старту акції
   • 20% знижки на торгову комісію
   • до 300 бонусів ( 1 бонус еквівалент 1$) у вигляді вітального бонусу для здійснення торгів*

   Скористатись перевагами акції можна починаючи з 27 жовтня до 27 листопада включно.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення або відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.

   Binance – популярна блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформа Binance пропонує великий портфель криптовалютних продуктів та можливостей. Серед них: торгівля та фінанси, освіта, дослідження, благодійність, інвестиції та інкубація, децентралізація та інфраструктурні рішення, а також багато іншого.

   *Розмір нарахування залежить від розміру коштів розміщених на депозиті

   Детально ознайомитись з правилами можна за посиланням.