м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив «гарячу лінію» для бізнесу

   26.12.2018

   Лідер українського телеком-ринку за долею бізнес-абонентів Київстар створив окремі номери для дзвінків юридичних осіб

   Відтепер за коротким безкоштовним номером 473 або 0 800 300 473 можна отримати інформацію про актуальні продуктові пропозиції Київстар для корпоративних клієнтів  та залишити заявку на підключення послуг.

   Абоненти можуть обрати в голосовому меню один з трьох напрямків для подальшої комунікації:

   • мобільні послуги;
   • послуги фіксованого зв’язку;
   • інноваційні продукти (BigData, CRM (системи автоматизації та стандартизації відносин з клієнтами), системи лояльності тощо).

   Перелік послуг, доступних у голосовому меню, постійно розширюється.

   «Окремий номер для бізнесу розвантажує лінії 466 та 0 800 300 466, які до цього часу обслуговували як фізичних, так і юридичних осіб. Щомісяця дзвінків від наявних та потенційних бізнес-клієнтів на ці лінії було щонайменше 170 тисяч, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – А тепер ми зможемо не лише обробляти подібні звернення оперативніше, а й будемо надавати клієнтам усю інформацію про продукти для бізнесу у швидкий та зручний спосіб».

   Дзвінки на 473 та 0 800 300 473 з номерів будь-якого мобільного оператора чи стаціонарних телефонів по всій Україні безкоштовні.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.