Новини і акції

Київстар запустив «Особистий рахунок» – нову послугу для корпоративних абонентів

23.12.2016

Лідер телеком-ринку України запустив новий сервіс «Особистий рахунок». Тепер корпоративні абоненти Київстар, у яких обмежена можливість використання 3G, зможуть самостійно підключити необхідний їм обсяг трафіку та оплачувати його з особистого рахунку.

Національний телеком-оператор пропонує швидкісний мобільний інтернет у сучасних тарифних планах для всіх абонентів, включаючи корпоративних. Але деякі компанії, аби заощадити, відключають для своїх співробітників можливість використання мобільного інтернету або обмежують кількість доступних мегабайтів.

«Це створює незручності для абонентів, яким доводиться носити додатковий смартфон для виходу в інтернет або відмовлятися від вебсерфінгу. Тому ми запропонували можливість самостійного замовлення та оплати доступу до мобільного інтернету», – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку.

Для безкоштовної активації послуги «Особистий рахунок» достатньо відправити SMS на короткий номер 4949, вказавши своє ПІБ та один з чотирьох тарифних планів: 1000 МБ за 60 грн/міс, 3000 МБ за 150 грн/міс, 5000 МБ за 225 грн/міс або 7000 МБ за 280 грн/міс. Більше про умови використання послуг за посиланням.

Відзначимо, що високошвидкісний мобільний інтернет стає все більш популярним серед абонентів Київстар. Обсяги споживання дата-трафіку в мережі оператора в 3-му кварталі 2016 року збільшилися в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року на 109% – понад 70% трафіку генерують саме 3G-користувачі. Швидкий мобільний інтернет – це можливість використовувати цілу низку додатків і сервісів для роботи, освіти та розваг.