м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив перший український TikTok-серіал

   10.07.2020

   TikTok-серіал «ВСЕ Є: Screenlove» можна подивитись на новоствореному каналі @kyivstar_official, який менш ніж за 3 тижні зібрав понад 13 тисяч підписників та понад 120 тисяч вподобань.

   Героями серіалу стали зірка телесеріалу «Школа», блогер Ліза Василенко та учасник Х-фактору, танцівник і музикант Міша Соколовський. Вони ж запустили у TikTok спільний челендж #танцівшафі під саундтрек від Kadnay.

   «Київстар вже має досвід створення свого серіалу «Київська зірка» для YouTube-каналу. А зараз ми вирішили освоїти новий формат та платформу. Вихід на TikTok надає Київстар можливість підтримувати зв’язок з більш молодою аудиторією, стати ближчими через комунікацію, цікаву для поколінь Z та A («альфа»). Це можливість ще більше заглибитись у створення креативного відеоконтенту власного виробництва та знайомити через розважальний контент із нашими послугами та продуктами», - коментує Павло Даніман, маркетинг-директор компанії Київстар.

   «ВСЕ Є: Screenlove» - це 11-серійний серіал, створений у жанрі скрінлайф, це означає, що події розгортаються на екранах смартфонів героїв. Відтак серіал знімався здебільшого на смартфон. Кожна серія триває 60 секунд.

   Серіал вийшов у рамках масштабної рекламної кампанії оператора про переваги тарифів із безлімітним мобільним інтернетом для всіх популярних сервісів: відео, музики, онлайн ігор, соціальних мереж тощо.
    

   • Ідея та креативна концепція – Serviceplan.
   • Режисер-оператор – Артур Кожевник.
   • Сценарист – Кирило Тимченко.
   • Виробництво  –  Family Production.  
     

   Зйомка тривала 2 дні у період карантину та відбувалася із дотриманням всіх заходів безпеки: проводилося ПЦР-тестування всіх учасників знімального процесу, використовувались маски, рукавички, санітайзери тощо. Постпродакшн тривав майже місяць.

   Щоб переглянути всі серії серіалу – підписуйтесь на канал Київстар у TikTok.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.