м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив послугу eSIM

   12.11.2020

   Тепер абоненти усіх мобільних операторів можуть скористатись eSIM від Київстар. Послуга надається без додаткової плати та включена в  тарифи передплати «Спілкування без меж», «Розваги без меж», «Відео без меж». eSIM можна підключити на сайті shop.kyivstar.ua або замінити самостійно в додатку «Мій Київстар»

   eSIM – це вбудована в смартфон чи інший девайс SIM картка. Технологія eSIM дозволяє підключити  на один електронний чіп в середньому до 5 різних номерів в залежності від моделі девайсу і переключатись між ними, без заміни основної SIM-картки.

   Окрім цього, eSIM має вищий ступінь захисту: смартфон захищений від пошкодження, оскільки нема потреби постійно змінювати SIM-картку; у разі крадіжки телефона – eSIM не можна викинути, отже, вірогідність знайти телефон зростає.

   Технологія eSIM набуває популярності, і попит на неї зростатиме. Наприклад, за останній рік кількість смартфонів у мережі Київстар, що підтримують eSIM, збільшилася на 160%.

   Активувати послугу можна двома способами: якщо  користувач є абонентом Київстар – достатньо замінити свою звичайну SIM на eSIM профіль у додатку «Мій Київстар», без додаткових сканувань QR. Номер абонента залишиться тим самим. Якщо ж потрібно підключити новий номер, то в інтернет-магазині Київстар потрібно обрати та оплатити один із тарифів з eSIM: «Спілкування без меж», «Розваги без меж», «Відео без меж».

   Детальна інструкція щодо підключення знаходиться за посиланням.

   Наразі  послуга доступна абонентам передоплати, проте в перспективі її функціоналом зможуть користуватися бізнес-клієнти й абоненти контрактної форми обслуговування.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи перебувають в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є компанією номер 1 серед мобільних операторів, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.