м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збільшує допомогу абонентам, суспільству та державі

   18.03.2022

   З 24 лютого, початку нового етапу російської військової агресії проти України, Київстар запровадив пакет заходів для підтримки суспільства та абонентів. Компанія забезпечила клієнтів безоплатними послугами зв’язку, виділила 15 мільйонів гривень на благодійництво та сплатила достроково понад 1 млрд грн податків.

   За два тижні Київстар надав клієнтам бонусів і безоплатних послуг на понад 200 млн грн. 

   Допомога для абонентів передплати:

   • Дзвінки всередині мережі для 21,5 млн абонентів передплати працюють навіть при нулі на рахунку та без оплаченого тарифу.
   • Послугою Екстра гроші для замовлення додаткових коштів на свій рахунок абоненти можуть скористатися без комісії. Таку можливість вже використали понад 200 тисяч разів.

   Допомога для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів:

   • Київстар збільшив кредитні ліміти, щоб клієнти й далі могли користуватися основними послугами навіть без поповнення рахунку. 
   • Для бізнес-клієнтів з фіксованими послугами (інтернет, телефонія та передавання даних) ще на 30 днів були відтерміновані строки оплати їх рахунків.

   Абонентам у роумінгу:

   • Київстар нараховує по 250 бонусних гривень для дзвінків рідним або використання мобільного інтернету за кордоном.  Бонуси протягом доби нараховуються всім абонентам, які вимушено виїхали в одну з 9 країн Європи: Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину, Молдову, Німеччину, Італію, Литву чи Чехію. За 2 тижні ці бонуси отримало вже понад 1,4 млн абонентів Київстар.  

   Клієнтам Домашнього Інтернету та Київстар ТБ:

   • Навіть якщо клієнти Київстар не змогли оплатити рахунок, то вони можуть користуватись фіксованим інтернетом зі швидкістю до 80 Мбіт/с. Цією можливістю вже можуть скористатися понад 400 тисяч наших клієнтів, які отримують доступ до актуальної інформації, можуть працювати та навчатися онлайн без оплати тарифу.
   • У більш ніж 200 бомбосховищах по всій Україні компанія забезпечила безоплатний Wi-Fi та продовжує збільшувати кількість локацій. 
   • Ми відкрили доступ до більшої частини контенту на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ. Абоненти інших мобільних операторів також мають вільний доступ до новинних каналів та дитячого контенту.

   Як найбільший український мобільний оператор, Київстар активно підтримує державу та українське суспільство, збройні сили. Компанія достроково перерахувала до бюджету держави 1,1 млрд гривень податку на прибуток. 10 млн гривень благодійної допомоги виділено БФ «Повернись живим» та 5 млн — БФ «Твоя опора». Також понад 1,2 млн гривень на потреби армії зібрали абоненти Київстар завдяки короткому номеру 88009.

   Разом з Державною службою України з надзвичайних ситуацій компанія розіслала  понад 150 млн SMS-повідомлень з життєво важливою інформацією, зокрема –  про дії під час повітряної тривоги, першу медичну допомогу та багато іншого.

   Київстар й надалі продовжує докладати максимальних зусиль для підтримки українського суспільства та клієнтів, щодня забезпечуючи громадян мобільним зв’язком та інтернетом.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що  обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія  надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах.

   Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв’язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.