м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збільшує кількість послуг у тарифі «Київстар Дзвінки» без зміни вартості

   20.01.2020

   Відтепер майже 1 мільйон абонентів Київстар, які користуються тарифним планом «Київстар Дзвінки», отримають у 6 разів більше мегабайтів мобільного інтернету: 3000 Мб замість 500 Мб. При цьому вартість послуг не зміниться.

   У тарифному плані «Київстар Дзвінки» також надаються безлімітні дзвінки у мережі та 50 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів України.

   Зміни пов'язані зі значним збільшенням використання мобільного інтернету в мережі Київстар. За підсумками 3 кв. 2019 року абоненти збільшили використання дата-трафіку на 70%, порівняно з аналогічним періодом 2018 року. У середньому один абонент Київстар використовує 4000 Мб дата-трафіку на місяць.

   Для того, щоб швидкісний мобільний інтернет став доступним для якомога більшої кількості жителів України, Київстар активно інвестує у розвиток мережі. З 2015 року компанія інвестувала понад 25 млрд грн у розвиток 3G та 4G зв’язку. Мережа 4G Київстар сьогодні працює вже у 9,5 тисячах міст та сіл України, де проживає 74% населення країни.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.