м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збільшує кількість послуг у тарифі «Київстар Родина» без зміни вартості

   07.11.2019

   Починаючи з 15 листопада 2019 року клієнти Київстар, котрі підключили тариф «Київстар Родина» зможуть користуватися популярними соціальними мережами, месенджерами та іншими додатками безлімітно, тобто без списання мегабайтів із пакета послуг.

   В рамках послуги «Соцмережі та месенджери без обмежень», яка стане частиною тарифного плану, клієнти Київстар зможуть користуватися Instagram, Facebook та Facebook Messenger, Telegram, Skype, онлайн-картами та багатьма іншими додатками без тарифікації мобільного інтернету.

   Нагадаємо, що контрактні абоненти Київстар, крім тарифів із основної лінійки, можуть підключити тариф «Київстар Родина», в якому оператор лише за 100 грн на місяць пропонує:

   • безлімітні дзвінки у мережі найбільшого за кількістю абонентів мобільного оператора України,
   • 60 хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні та для міжнародних дзвінків;
   • 6000 Мб мобільного інтернету;
   • можливість користуватися додатком Kyivstar Go TV з пакетом Light та інше.

   За бажанням, контрактні абоненти можуть підключити одразу 4 номери з тарифом «Київстар Родина» на свій діючий особовий рахунок, за умови, що на ньому вже використовується один з контрактних тарифів нової або попередньої лінійки.

   Також починаючи з 15 листопада 2019 року подати заявку на підключення послуги «Домашній інтернет» зможуть контрактні абоненти Київстар з тарифами актуальної лінійки, з якими можна ознайомитися за посиланням. Абоненти з тарифними планами попередньої лінійки («Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Extra+», «Київстар 4G Business Premium» та «Київстар 4G Business VIP») починаючи з цього дня не зможуть подавати заявку на підключення послуги.

   Ціни вказані із врахуванням всіх податків та зборів.