м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збільшив територію 4G на 457 населених пунктів у 8 областях України

   27.07.2018

   Відтепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний в 1595 населених пунктах України

   27 липня Київстар включив високошвидкісний мобільний інтернет за технологією LTE ще в 457 населених пунктах у 8 областях України. Так, послуги 4G стали доступні абонентам мобільного зв’язку в містах Коростень, Стрий, Самбір, Рава-Руська, Новий Калинів, Білгород-Дністровський, Фастів, Васильків, Богуслав, Боярка, Миронівка, Обухів, Українка, Вараш, Чоп, Устилуг.

   Високошвидкісний інтернет по технології LTE запущено на частотах діапазону 1800 МГц. Це дозволяє охопити новою послугою одразу велику кількість населених пунктів і забезпечити максимально якісне покриття. Так, у Львівській області територія покриття мережі 4G збільшилась на 201 населений пункт, у Київській - на 106, у Житомирській – додалось 57 населених пунктів з 4G, на Волині - 41 населений пункт, у Рівненській – 20, в Одеській – 14, у Черкаській – 5. На сьогодні доступ до високошвидкісного інтернету за технологією LTE вже отримали абоненти у 1595 населених пунктах України, із загальною кількістю населення понад 8 млн людей.

   Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   На сьогодні кількість абонентів Київстар, які скористались послугами 4G, перевищила 1,4 млн. Ці абоненти вже використали 4081 ТБ. Такої кількості дата-трафіку вистачить, наприклад, для перегляду відео у високій якості протягом 316 років, або безперервного прослуховування музичних треків протягом 4115 років.

   Найближчим часом компанія планує збільшити територію дії мережі 4G у Вінницькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Херсонській і Хмельницькій областях.

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.