м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар зменшує вартість роумінгу у 25 країнах та пропонує нові послуги

   19.12.2018

   Дзвінки, мобільний інтернет та SMS-повідомлення у 25 країнах для абонентів Київстар відтепер коштують значно менше. Також оператор  вводить нові пакети послуг, які допоможуть заощадити у подорожі.

   У Азербайджані, Аргентині, Боснії та Герцеговині, Люксембурзі, Перу, Сербії, Йорданії та ще 18 країнах абоненти Київстар можуть користуватися послугами мобільного зв’язку та мобільним інтернетом у роумінгу за вдвічі меншими тарифами: дзвінки від 2 грн/хвилина, мегабайт мобільного інтернету – від 0,35 грн, SMS-повідомлення – від 1 грн.

   Нові послуги «Простий роумінг» та «Комфортний роумінг» у якості альтернативи звичайним тарифам можуть замовити всі абоненти Київстар: передплаченої та контрактної форми обслуговування (фізичні та юридичні особи).  Перевага нових послуг у тому, що абоненти оплачують їх лише один раз на весь час подорожі, а не кожного дня за окремий пакет хвилин чи мегабайтів.

   «Простий роумінг» підійде абонентам, котрі планують подорож тривалістю  від одного тижня до місяця.  Сплативши 1000 грн, вони отримають 500 грн на бонусний рахунок для оплати послуг за спеціальними, значно меншими тарифами. Наприклад, в Польщі 1 мегабайт мобільного інтернету буде коштувати всього 0,1 грн. Відповідно,  можна скористатися 5000 Мб. У порівнянні зі звичайними тарифами для абонентів передплати (0,35 грн/Мб) – економія 750 грн.

   «Комфортний роумінг» діє за тими ж умовами, але підключається на постійній основі. Ця послуга буде зручною для тих абонентів, хто подорожує регулярно та на довгий період.

   З детальними умовами тарифів та додаткових послуг можна ознайомитися у розділах «Роумінг» та «Роумінг для бізнесу».

                                   

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.