м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар знову визнаний одним із кращих роботодавців України

   01.11.2021

   У 2021 році рейтинг HR-менеджерів очолила Оксана Олійник – директорка із персоналу та розвитку організації Київстар. А телеком оператор посів друге місце серед кращих роботодавців України. Такі дані були отримані у результаті традиційного дослідження delo.ua і опубліковані в журналі «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

   Рейтинг формувався на основі аналізу політики розвитку різноманітності та інклюзивності компаній, рівня оплати праці, лояльності працівників, системи кар'єрного зростання та підходів до розвитку персоналу, а також загальної ціннісної пропозиції на ринку праці. Учасників оцінювали експертне журі (60%) та редакційна колегія (40%). До рейтингу увійшли міжнародні компанії, які спеціалізуються на пошуку та оцінці топ-менеджерів і консалтингові компанії, що працюють у сфері управління людськими ресурсами. Цього року в рейтингу взяли участь 200  компаній-роботодавців та стільки ж HRD.

   «Нам довелося швидко адаптуватися до умов коронакризи,  однак Київстар як роботодавець гідно прийняв виклик. За короткий час нам вдалося трансформувати HR-команду для впровадження інновацій, автоматизації бізнес-процесів і, як наслідок, впровадження нової моделі роботи, коментує Оксана Олійник.«Для нас, як для відповідального роботодавця, пріоритетом є турбота про команду, яка в Київстар також поширюється на сім'ї працівників. Ми орієнтуємося на захист від Covid-19, підтримку фізичного та ментального здоров'я, навчання та розвиток, а також підтримку командного духу, що особливо важливо в умовах віддаленої роботи».

   Нова гібридна модель роботи розроблена в компанії на основі запитів працівників і тенденцій ринку праці. Компанія регулярно проводить опитування співробітників, метою яких є визначення настрою і потреб людей. Результати опитувань показують, що рівень залучення співробітників складає 80%, а показник eNPS за останній рік виріс вдвічі.

   Київстар спрямовує чимало зусиль на боротьбу з Covid-19. Страхування працівників, можливість застрахувати родичів за корпоративним договором, організація вакцинації в офісах (станом на жовтень 1940 осіб вакциновані, з яких 1851 співробітник вже отримав 2 дози вакцини), підтримка працівників та членів їх сімей, які захворіли (закуплено 15 кисневих концентратів, проводиться тестування), профілактичні заходи щодо запобігання поширенню хвороби.

   В умовах віддаленої роботи актуальним стало питання підтримки балансу між особистим життям і роботою. Телеком оператор розробив комплексну програму забезпечення добробуту співробітників – проект «Крутософія». Програма охоплює наступні сфери: фізичне та психічне здоров'я; баланс між особистим життям і роботою; сім'я, дозвілля та хобі; відносини з іншими; фінансова обізнаність.

   Київстар – відповідальний роботодавець, що переймається проблемами на ринку праці. З 2019 року компанія реалізує проект Returnship, метою якого є привернення уваги до питання вікової дискримінації роботодавців щодо кандидатів на роботу. Returnship – це програма стажування для досвідчених фахівців, які через тривалу перерву в стажі не можуть повернутися до кар'єри або відчувають труднощі зі зміною напрямку роботи. У 2021 році програма розширилася, крім 4-місячного стажування, компанія проводить 3-тижневе навчання з «повернення до професії».

    

   Інформація про ТОП-100:

   «ТОП-100. Рейтинги найбільших» — журнал, що спеціалізується на складанні незалежних рейтингів українського бізнесу. Основою рейтингів є опитування експертів та аналіз фінансових показників компаній-учасниць. Кожен номер складається з трьох ключових блоків, об’єднаних єдиною концепцією. Це головне видання для тих, хто ухвалює рішення.

    

   Інформація про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрало 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні 89% населення України проживає у зоні мережі LTE Київстар. Компанія є лідером на ринку мобільного, фіксованого зв’язку, інтернету та конвергентних послуг. Київстар пропонує інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.  

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.