м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар зробив YouTube, TikTok, Instagram та інші популярні додатки безлімітними до кінця літа

   29.07.2021

   З 29 липня до 31 серпня включно частина абонентів передплати Київстар зможе користуватися популярними додатками безлімітно, тобто мегабайти мобільного інтернету в них не будуть списуватися. Для цього їм достатньо лише активувати безкоштовну акцію завдяки простим USSD-кодам.

   Для частини абонентів* без плати за трафік будуть працювати популярні відео стрімінгові додатки: YouTube, Київстар ТБ, Megogo, Netflix, 1+1 video та Disney. Згідно з умовами тарифів у цих абонентів, при перегляді відео мегабайти списуються. А тепер вони зможуть насолоджуватися улюбленими фільмами, серіалами та шоу не турбуючись про залишок мегабайтів. Для цього їм треба ввести безкоштовний код *261#.

   Для абонентів з іншими тарифами** Київстар робить доступними без плати за трафік популярні соцмережі та месенджери: TikTok, Instagram, WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook та Facebook messenger. Щоб активувати безлім на ці додатки треба ввести код *262#.

   Абоненти з тарифами, на які розповсюджується акція, також отримають SMS-повідомлення з її умовами. Варто лише пам'ятати, що безлім діятиме у тому випадку, якщо в абонента оплачена вартість пакета послуг на місяць/4 тижні або, принаймні, на 1 день.

   *Перелік тарифів, для яких доступна акція з відео сервісами: «Спілкування без меж», «Спілкування без меж 2019», «Безлім Месенджери», «Безлім Соцмережі», «Безлім Соцмережі» з опцією «Без Мегабайт», «Розваги без меж», «Розваги без меж 2019», «Love».

   ** Перелік тарифів, для яких доступна акція з соцмережами та месенджерами: Онлайн без меж», «Без меж lite», «Київстар Завжди Онлайн 2019», «Київстар онлайн+ 2019», «Київстар Комфорт», «Київстар Комфорт 2018», «Київстар Дзвінки 2019», «Без меж lite+», «Київстар Онлайн 2018», «Київстар Онлайн 2019», «Безлім Соцмережі» з опцією «Без Мегабайт», «Дзвінки без меж», «Київстар Дзвінки 2018», «Спілкування без меж» з опцією «Без Мегабайт», «Спілкування без меж 2019» з опцією «Без Мегабайт».