м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Лікар у твоєму смартфоні – новий мобільний додаток «Київстар»

   25.11.2019

   Київстар запустив додаток «Doctor Online» разом із однойменною компанією-партнером. Завдяки новій розробці у сфері телемедицини українці матимуть змогу отримувати рекомендації від лікарів цілодобово онлайн, якщо медичні показання не потребують відвідування клініки.

   У додатку «Doctor Online» користувачі зможуть:

   • звернутися до обраного спеціаліста по консультацію як через чат, так і через відео- або аудіодзвінок;
   • отримати направлення на аналізи;
   • записатися в лабораторію;
   • одержати результати та їх розшифровку;
   • замовити доставку ліків;
   • запланувати в календарі графік прийому медикаментів, а в потрібний час додаток нагадає про необхідність прийому ліків.

   Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів. 10-хвилинна консультація коштує 50-70 грн, залежно від рівня фахівця. А оплатити послугу користувачі можуть з мобільного рахунку Київстар (для абонентів передплаченої форми зв’язку) або за допомогою банківської картки.

   «Уже зараз 72% українців мають доступ до швидкісного інтернету. А впродовж декількох наступних років вірю, що ми дістанемося до ще більшої кількості населених пунктів, зокрема, віддалених сіл та містечок. Завдяки більш якісному доступу до мобільного інтернету українці активніше будуть користуватися різними мобільними додатками. І ми намагаємося створювати ще більше важливих пропозицій для наших користувачів, які полегшують життя. Тепер, перед тим, як їхати у лікарню за декілька кілометрів від дому, у додатку «Doctor Online» можна проконсультуватися з приводу своїх симптомів та обговорити подальше лікування і необхідність відвідування лікарні», – зазначає директор із маркетингу Київстар Павло Даніман.

   На сьогодні у підтримці додатку «Doctor Online» працює 40 кваліфікованих спеціалістів. Серед них є сімейні лікарі, терапевти, урологи, педіатри, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. За добу вони готові провести до 5 тисяч консультацій.

    «У багатьох країнах світу активно розвивається напрямок телемедицини, лідерами у цій сфері є безумовно країни Європи, США та Австралія. При відборі лікарів ми орієнтувалися на досвід цих країн, враховували всі тонкощі роботи надання телемедичних послуг. Наші лікарі пройшли кілька етапів тестувань та спеціалізоване навчання. Вони володіють навичками проведення онлайн-консультацій та використовують у своїй практиці європейські протоколи діагностики та лікування. Наші спеціалісти готові надавати якісну, кваліфіковану медичну допомогу 24/7»,коментує директор компанії «Доктор Онлайн» Микола Кисель.

   Варто зазначити, що всі персональні дані користувачів надійно захищені. Компанія «Доктор Онлайн» дотримується кращих світових практик шифрування, зберігання та захисту інформації. Використовується захищена платформа для чату, аудіо- та відеозв’язку, що забезпечує зберігання та нерозголошення персональних даних користувачів згідно «Угоди користувача» та відповідно до законодавства про захист персональних даних.

   Додаток «Doctor Online» доступний для завантаження на Play Market та App Store.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Довідка по компанію-партнера «Доктор Онлайн»:

   Доктор Онлайн входить до складу групи компаній IT4Medicine, основна діяльність якої – розробка ІТ-рішень для медицини та розвиток сфери електронної системи охорони здоров'я. Група компаній була заснована в 2014 році в Україні.

   У період реформи системи охорони здоров’я відбувся стрімкий розвиток групи компаній, їхні проекти беруть активну участь в її впровадженні. «Всеукраїнська мережа клінік «Мій лікар», ТОВ Медикал Сервіс – яка входить до складу групи компаній, уклала договір з НСЗУ та надає первинну медичну допомогу населенню безкоштовно.

   На сьогоднішній день – це команда з більш ніж 250 співробітників. Продукти та проекти компанії представлені в 18 регіонах України, більш ніж в 230 медичних закладах. Понад 3 млн громадян України уже користуються інноваційними рішеннями в сфері медицини, розробленими та впровадженими компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.