м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ми уніфікували принцип тарифікації додаткових пакетів SMS та пакетів для дзвінків на інші мережі й за кордон для деяких бізнес-абонентів

   21.08.2020

   З 1 вересня 2020 року для деяких бізнес-абонентів запроваджується єдиний уніфікований для актуальних та архівних тарифних планів принцип тарифікації при користуванні додатковими пакетами SMS та додатковими пакетами для дзвінків на інші мережі по Україні та за кордон.

   Так, додаткові пакети хвилин для дзвінків на інші мобільні та стаціонарні номери по Україні та до Росії, Італії, Польщі, надаватимуться, якщо хвилини в тарифах 4G Extra, 4G Ultra, 4G Business, 4G Business Vip, 4G Business Premium закінчилися. Абоненти будуть отримувати пакет на 3 хвилини за 3 грн. Після використання трьох пакетів протягом однієї доби одна хвилина коштуватиме 1,5 грн.

   Додаткові пакети SMS по Україні надаються, якщо SMS в тарифі закінчилися. Відповідно, з 01.09.20 бізнес-абоненти отримуватимуть пакети по 10 SMS за 3 грн, а після використання 100 таких пакетів протягом однієї доби одне SMS коштуватиме 1 грн.

   Плата за пакети знімається лише якщо протягом доби за номером користувалися послугами вихідних дзвінків та SMS.

   Крім цього, з 01.09.20 припиняють дію додаткові пакети послуг: «Пакет 50 SMS», «Пакет 100 SMS», «Пакет 300 SMS», інтернет-пакет «Нічний». Закривається підключення пакетів SMS-50% та SMS-70%.

   Також зміни відбудуться в деяких індивідуальних пропозиціях, про що користувачі пакетів дізнаються з SMS-повідомлення.

   З детальними умовами дії пакетів можна буде ознайомитися з 01.09.2020 в описі тарифних планів для бізнесу.