м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На Сумщині Київстар відновив зв`язок в усіх населених пунктах, що постраждали від війни

   03.06.2022

   Національний телеком-оператор продовжує роботи з відновлення зв`язку в містах і селах України, що постраждали від військових дій. Так, на Сумщині фахівці компанії вже відновили зв`язок в усіх населених пунктах, що зазнали руйнувань. Наразі в області стабільно працюють 99% базових станцій мобільної мережі Київстар.

   Через руйнування, завдані російськими окупантами, на території Сумської області зазнали різних пошкоджень близько 130 базових станцій мобільної мережі Київстару. Найбільше постраждало телеком обладнання в населених пунктах Охтирського і Тростянецького районів – під час обстрілів цих міст базові станції були зруйновані, також постраждали волоконно-оптичні лінії. Наразі на території Сумщини фахівці Київстару відбудували всі пошкоджені ділянки мобільної мережі. 99% базових станцій в Сумській області стабільно працюють.  

   «Ми досягли «довоєнного» рівня радіо покриття на Сумщині, — коментує начальник сектору розвитку мережі Олександр Жидченко. – Залишилось відбудувати лише 2 базові станції, які знаходяться на території, де поки що тривають роботи з розмінування. Сподіваюсь, що до кінця місяця це питання буде вирішено».

   Щодня фахівці компанії відновлюють роботу базових станцій у різних населених пунктах. Від початку війни вже ліквідовано тисячі аварійних ситуацій і пошкоджень. За три місяці 2022 року компанія інвестувала  659 мільйонів гривень у підтримку роботи мережі, щоб забезпечувати громадян України доступом до зв`язку та інтернету.

   Крім цього, компанія з лютого 2022 надала абонентам послуг і бонусів без стягнення плати на суму еквівалентну 425 млн грн, а також перерахувала понад 33 млн грн благодійної допомоги на гуманітарні потреби військових, лікарень, літніх людей та постраждалих від війни.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.