м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нова пропозиція для Супергероїв: Київстар запускає тариф LOVE UA для абонентів передплати

   15.06.2022

   Кожен з нас – cупергерой. Ми захищаємо країну, волонтеримо, продовжуємо сумлінно працювати, щоб наблизити перемогу. Тому Київстар запустив патріотичний тариф LOVE UA із Суперсилами для абонентів передплати та клієнтів тарифної лінійки ВСЕ РАЗОМ.

   У новій пропозиції абонентам доступні 12 ГБ мобільного інтернету та безлім на безліч популярних додатків, 1200 хв для дзвінків на всі мобільні та міські номери по Україні, а після їх вичерпання буде діяти безлім у мережі Київстар. Клієнти, які підключать ВСЕ РАЗОМ LOVE UA, отримають в основному пакеті послуг ще й Домашній Інтернет.

   Та головна особливість LOVE UA – великий вибір Суперсил. Це додаткові послуги, які кожен клієнт може підключити без доплат, відповідно до своїх потреб. Серед них:

   • 5 ГБ мобільного інтернету, щоб зібрати ще більше пожертв у соцмережах, бути воїном у спростуванні фейків і блокувати ворожі сайти 24/7;
   • 300 хвилин на всі мережі по Україні, аби завжди мати змогу поширювати правдиву інформацію та бути на зв’язку;
   • безлім на YouTube та інші відео додатки, щоб український контент дивитися стало ще простіше;
   • 50 хвилин для дзвінків за кордон на номери 12 країн, щоб ви могли подзвонити рідним в інших країнах;
   • Роумінг - 50 бонусів для зв’язку у роумінгу, щоб телефонувати, відправляти SMS та користуватися інтернетом, навіть перебуваючи за кордоном.
   • SIM для планшета або SIM для другого телефона.

   Для абонентів передплати доступний ще й спеціальний пакет Київстар ТБ, а для клієнтів з тарифом ВСЕ РАЗОМ LOVE UA – гігабітний Домашній інтернет або статична IP-адреса.

   Нагадаємо, що 2 червня ми запустили тариф LOVE UA для контрактних та бізнес-клієнтів, а тепер він доступний для усіх наших клієнтів, щоб кожен міг знайти свою Суперсилу. Тариф LOVE UA діє разом з іншими тарифами лінійки ТВІЙ, ВАШ та ВСЕ РАЗОМ і кожен може обрати той варіант, який підходить найбільше. Щоб перейти на новий тарифний план, достатньо зателефонувати за номером 477 та обрати його в голосовому меню, у додатку для самообслуговування Мій Київстар чи завітати до нашого магазину.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua