м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нові умови у пакеті «Преміум» сервісу «Київстар Футбол» для абонентів передплаченого зв’язку

   10.03.2020

   У додатку «Київстар Футбол» абоненти оператора можуть дивитися футбольні матчі в прямому ефірі на каналах «Футбол 1», «Футбол 2» та «Футбол 3». А також ― читати новини та цікаву інформацію про футбольні клуби, матчі українського чемпіонату, національні чемпіонати інших країн тощо. 

   Трафік у додатку «Київстар Футбол» не тарифікується. Тобто, абоненти отримують безлімітний доступ до каналів «Футбол 1», «Футбол 2» й «Футбол 3». Завантажити додаток на смартфон можна в Play Market та App Store

   Для абонентів із кількома тарифами Київстар пропонує пакет «Легкий», завдяки якому можна дивитися контент без додаткової плати. А для перегляду футбольних матчів та новин одразу на 5 пристроях, зокрема й на Smart TV, доступний пакет «Преміум». 

   У зв’язку з рішенням правовласника контенту (телеканалів «Футбол 1», «Футбол 2» та «Футбол 3») привести умови оплати контент-провайдерами до єдиного значення, Київстар оновлює умови користування пакетом «Преміум». З 17 березня 2020 року для абонентів передплаченого зв’язку вартість буде списуватися за календарний місяць та становитиме 109 грн/міс. Якщо порівняти нові умови з попередніми (28 грн/тиждень), то з 17.03 абоненти Київстар почнуть платити за послугу менше протягом календарного місяця.

   Вартість вказано з урахуванням усіх податків і зборів.