Новини і акції

Нові вигідні умови для дзвінків на міські номери з тарифами «Комфорт», «Комфорт +», «Ультра Комфорт»

25.04.2017

Ще більше можливостей для дзвінків на міські номери та швидкісного інтернету без зміни абонентної плати.

З 04.05.2017 року тарифні плани «Комфорт», «Комфорт +», «Ультра Комфорт» відкриваються для підключення* для абонентів передплаченого зв'язку. При цьому для нових та існуючих користувачів даних тарифів відбудуться наступні приємні зміни:

  • знижується вартість дзвінків на номери фіксованого зв'язку України: 30 хвилин, які надаються в рахунок абонентної плати і використовуються за зниженим тарифом від 0,16 грн до 0,05 грн за хвилину на інші мережі, c 04.05.2017 року будуть доступні і для дзвінків на міські номери. Після використання хвилин, на номери фіксованого зв'язку України буде діяти тариф 0,74 грн за хвилину. У зв'язку з чим стають неактуальними і закриваються для підключення з 26.04.2017 року «Пакети 30 хвилин, 10 хвилин і 5 хвилин на міські номери». Щоб уникнути додаткових витрат, у існуючих користувачів ці пакети будуть відключені 04.05.2017 року;
  • збільшується до 50 щоденний обсяг мегабайт, який надається одночасно із зняттям абонентної плати. Після його закінчення, а також у випадках якщо щоденна абонентна плата не знята, при використанні швидкісного інтернету надається до 5 пакетів з 50 МБ вартістю 3 грн кожний;
  • для зручності користування послугами зв'язку нашими абонентами реалізовано автоматичне зняття абонентної плати в разі несвоєчасного поповнення рахунку. Таким чином, якщо протягом дня, в якому не було нараховано щоденна абонплата, ви зробили поповнення, вона буде знята автоматично відразу після появи достатньої суми на рахунку. У зв'язку з чим замовлення позачергового нарахування абонентної плати не надається.

*Перехід доступний у разі, якщо виконана умова першого поповнення рахунку на 50 грн єдиним платежем, крім переказу коштів.

Тарифи зазначені з урахуванням всіх податків і зборів.