м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Офіційні правила акції «Mobile ID»

   19.12.2016

   1. Організатори Акції

   1.1. Організатором та виконавцем Акції «Mobile ID» (надалі — Акція) є ПрАТ «Київстар» (далі – «Оператор»), місцезнаходження якого 03113, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.
   1. 2. Строк дії Акції: акція діє з 20.12.2018 року до 31.12.2019 року (включно).
   1. 3. Встановити місцем проведення Акції – визначені монобрендові пункти продажу Оператора, інформація про які розміщується на сайті: www.kyivstar.ua.

    

   2. Учасники  Акції

   2. 1. Учасниками Акції можуть стати: абоненти рухомого (мобільного) зв’язку Оператора, що обслуговуються на умовах контрактного підключення (письмового договору) та здійснили наступні дії впродовж строку Акції:

   • уклали з Оператором договір  про надання послуг «Mobile ID» (з використанням  доступу до опції оформленого кваліфікованого електронного сертифікату відкритого ключа);
   • підключили до свого тарифного плану рухомого (мобільного) зв’язку додатковий пакет телекомунікаційних послуг «SMS Mobile ID»

    

   3.Умови Акції

   3.1. Абонент, що набув статусу Учасника Акції гарантовано набуває право на отримання   100% знижки на оплату послуги «Mobile ID» з моменту підключення зазначеної послуги до 31.12.2019 року;
   3.2. Додатково, для Учасника Акції , що підключив пакет телекомунікаційних послуг «SMS Mobile ID» до існуючих телекомунікаційних послуг мобільного зв’язку на тарифному плані з місячною абонплатою  більше 225грн (з урахуванням всіх податків і зборів) - надається   100% знижка на оплату  пакета телекомунікаційних послуг «SMS Mobile ID» до кінця строку дії Акції

    

   4. Інші умови.

   4.1. Оформлення Акційних пропозицій, що визначені в п.2 цих правил, здійснюється у відповідному Місці проведення Акції, а саме в точці де можливе підключення послуги Mobile ID ;

   4.2. З питань проведення Акції можливо звернутися через офіційний сайт Організатора www.kyivstar.ua. та за місцем проведення Акції.
   4.3. Умови укладення  договору  про надання послуг «Mobile ID» та підключення пакету телекомунікаційних послуг «SMS MobileID» наведені на сайті Оператора www.kyivstar.ua.