м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Онлайн-спільноті Київстар виповнився 1 рік

   10.10.2018

   Рік тому Київстар першим та єдиним серед телеком-операторів України запустив власний онлайн-форум – Спільнота Київстар

   Спільнота була створена як альтернативний канал для допомоги у вирішенні питань чи ситуацій, які виникають при користуванні мобільним зв’язком, та можливість поспілкуватися із однодумцями.

   Щомісяця форум відвідує близько 130 000 користувачів і їх кількість постійно зростає. За цей час у Спільноті зареєструвалося більше 17 000 тисяч користувачів, обговорили більше 700 тем і надали понад 30 000 відповідей. Наразі на форумі запитання чи скаргу можна залишити у трьох розділах: Мобільний зв'язок, Домашній Київстар і Сервіси та продукти. Зареєстровані користувачі можуть долучатися до обговорень у вже існуючих темах або створювати нові.

   Київстар, в свою чергу, забезпечує модерацію платформи, а також фахівці компанії, за необхідності, можуть приєднається у вирішенні питань. Та, все ж, головна роль виділяється користувачам та Амбасадорам Спільноти.  Амбасадори — це найактивніші учасники спільноти. Ними  можуть стати зареєстровані учасники форуму, які активно беруть участь в обговоренні та вирішенні питань і надають правильні відповіді щодо послуг компанії. 

   Наразі, в Спільноті є 10 найактивніших користувачів. Вони щодня у свій вільний час допомагають усім, хто має питання щодо послуг нашої компанії. Київстар цінує роботу Амбасадорів, відтак наші активісти мають ексклюзивну можливість першими отримувати всю необхідну інформацію про новини компанії і брати участь у зустрічах зі співробітниками Київстар.

   Ділитись знаннями і допомагати іншим просто, так само просто як і стати учасником Спільноти. Реєстрація на платформі займе менше хвилини. Приєднуйтесь і ви.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар більш ніж 20 років працює в Україні. Згідно дослідження «Вісник.Рейтинг» компанія - платник податків № 1 у галузі зв'язку та входить в ТОП-20 найбільших платників податків України. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.  По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.