м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Оновлення пропозицій в лінійці тарифів «Домашній Інтернет», «Все разом» та «Київстар ТБ»

   17.12.2020

   Послугою «Домашній інтернет» від Київстар користується вже понад 1 млн 100 тис. абонентів. А конвергентну послугу «Все разом» вибрали майже 800 тис. користувачів. Нагадаємо, її унікальність в тому, що вона поєднує домашній інтернет, мобільний зв'язок і телебачення та дозволяє сплачувати до 50% менше, ніж за кожну послугу окремо.

   Аналізуючи попит на послуги серед наших користувачів, компанія періодично оновлює тарифні плани, щоб запропонувати ще більший обсяг послуг. Наприклад, зі зростанням попиту на мобільний інтернет, компанія збільшує кількість гігабайтів трафіку, розширює контент на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ, надаючи доступ до більшої кількості телеканалів та відеобібліотеки.

   Тому з 1 січня 2021 року в частині старих тарифів «Домашній Інтернет», «Все разом» та «Київстар ТБ», оператор запропонує абонентам оновлені умови. У більшості нових пропозицій буде додатковий обсяг послуг, а для деяких абонентів фіксованого інтернету – більша швидкість.

   Детальні умови про заплановані оновлення та вартість в архівних тарифах буде доступна у їх описі у розділі «Архів тарифів», а також у SMS-повідомленнях, які абоненти отримають щонайменше за 7 днів до змін. Якщо запропоновані оновлення не підійдуть абонентам, то вони зможуть самостійно обрати новий тарифний план відповідно до їх потреб.