м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Оновлення умов послуг «SIM для другого телефона» та «SIM для планшета»

   24.09.2021

   SIM для другого телефону допоможе вам користуватися мобільними послугами з кількох ґаджетів одночасно, оплачуючи вартість лише одного номеру. А користуватися лише мобільним інтернетом на кількох ґаджетах одночасно можна з SIM для планшета.

   У частині тарифних планів ці послуги включені у вартість та надаються без додаткової оплати. А для інших послуги надаються платно. З 1 жовтня 2021 року їх вартість для абонентів контрактного зв’язку складе 50 грн на місяць. З 12 жовтня 2021 вартість послуг для абонентів передплаченого зв’язку буде складати 2 грн. день або 50 грн на місяць.

   Якщо наразі в вашому контрактному тарифному плані послуга призупинена, то вона автоматично повернеться в активний стан з 01 жовтня 2021 року. Ви можете завчасно оформити заявку на її відключення дізнавшись інформацію на сторінці послуги «SIM для другого телефона» та «SIM для планшета» або в додатку Мій Київстар.

   Звертаємо увагу! Всі абоненти, яких стосуються зміни, будуть заздалегідь проінформовані у SMS-повідомленні на номер за яким підключено послуги.