м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ookla: Мобільний інтернет від Київстар — найшвидший в Україні

   18.10.2018

   Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним інтернетом в середньому по країні серед мобільних операторів України. Такі дані отримані за результатами аналізу тестів у додатку Speedtest® від Ookla® за другий та третій квартали 2018 року.

   «Результати Speedtest – це ще одне вагоме підтвердження високої швидкості мобільного інтернету Київстар, яким щодня користуються мільйони українців. Це стало можливим, у тому числі, завдяки злагодженій та кропіткій роботі із запуску 4G в Україні, а також вагомій ролі Київстар у цьому процесі» – коментує результати Speedtest® Awards Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

   Ookla® проаналізувала більше 2 млн 800 тис. тестів швидкості мобільного інтернету, які проводили абоненти всіх мобільних операторів України. На підставі результатів Speedtest® у другому та третьому кварталах 2018 року, середня швидкість мобільного Інтернету в мережі Київстар була визнана найшвидшою серед усіх операторів України, з показником Speed Score® – 18.42  (включає в себе показники швидкості завантаження (Download) та передачі (Upload) даних кожного оператора, що дозволяє оцінити швидкість роботи мережі).

   При цьому, середня швидкість завантаження (Download) за вказаний період у мережі Київстар була 20.14 Мбіт/c, а передачі даних (Upload) – 9.54 Мбіт/c.

   «Завдяки мільйонам тестів, які щодня здійснюють у застосунку Speedtest, Ookla розробила надійний та всебічний підхід до оцінки  якості інтернету. Нам приємно відзначити Київстар як оператора із найшвидшою мобільною мережею в Україні на основі нашого ретельного аналізу. Ця нагорода є свідченням виняткової ефективності компанії, яку підтвердили її ж клієнти у другому та третьому кварталах цього року» – відзначив Джеймі Стівен, виконавчий віце-президент Ookla.

   Нагадаємо, що Київстар, як оператор з найбільшою кількістю абонентів – 26,5 млн осіб – за результатами двох аукціонів на 4G-частоти придбав найбільше частотного спектра, що дозволяє компанії надавати своїм клієнтам якісний зв’язок 4G, а також найшвидший мобільний інтернет у середньому по Україні. Менше ніж за 3 місяці з початку впровадження нового стандарту в діапазоні 1800 МГц, телеком-оператор охопив 4G-зв’язком вже 3410 населених пунктів, де мешкає понад 20 млн осіб. 

   Ookla, компанія, якій належить застосунок Speedtest®, є лідером з тестування та аналізу швидкості фіксованого та мобільного інтернету. Згідно з даними компанії, щодня завдяки застосунку користувачі проводять більше 10 млн тестів, саме тому Ookla має найповнішу аналітику щодо доступності та ефективності фіксованого та мобільного Інтернету у світі.

   Результати дослідження в Україні на основі тестів у застосунку Speedtest® доступні за посиланням, а детальна інформація є у розширеній версії тут.

   Методологія досліджень від Ookla детально описана на сайті компанії за посиланням: http://www.speedtest.net/awards/methodology/.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар більш ніж 20 років працює в Україні. Згідно дослідження «Вісник.Рейтинг» компанія - платник податків № 1 у галузі зв'язку та входить в ТОП-20 найбільших платників податків України. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.