Новини і акції

Освітня програма Make Your Mark: Київстар вітає переможців

17.07.2017

Ми щиро вдячні всім, хто взяв участь у конкурсі освітніх проектів у рамках програми Make Your Mark!

Київстар представляє список переможців, чиї проекти будуть реалізовані за підтримки компанії.

Журі Київстар, яке складалося із експертів компанії, серед великої кількості заявок відібрало у 7 разів більше проектів ніж планувалось.

Таким чином, протягом 2017 – 2018 років буде запущено 22 освітніх проекти, а бюджет на їх реалізацію у два рази перевищить анонсовану суму і складе більше 1 500 000 грн.

Нагадаємо, що обов'язковими критеріями відбору були проекти у сфері точних наук, які не передбачені у шкільній програмі та які не фінансує держава (https://kyivstar.ua/uk/promo/makeyourmark).

 

Список проектів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як додаткове заохочення Київстар вирішив подарувати 2 телескопи учням наступних навчальних закладів:

 

  • Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської Районної Ради Закарпатської області. Проект «Оптичні системи та прилади для проведення астрономічних досліджень». Автор: Логойда Роман Павлович, вчитель фізики та астрономії.
  • Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. І. Франка. Проект «Школа точних наук «Київстар». Автори: Теличин Ігор Михайлович, вчитель фізики та астрономії; Таратула Оксана Богданівна, вчитель математики.

 

Київстар також продовжить підтримувати освітні проекти, які запустив раніше. Протягом року компанія забезпечить підготовку до міжнародних змагань юних талановитих математиків з усієї України.