м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Переказ коштів на рахунки інших мобільних операторів тепер за зниженою комісією

   01.10.2019

   З 1-го жовтня і до кінця 2019 року всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар зможуть здійснювати грошові перекази на рахунки lifecell та Vodafone зі зниженою комісією – 0,5%.

   Переказати кошти можна у декілька способів:

   • у мобільному додатку Смарт-Гроші;
   • за допомогою USSD-запита: *124* сума переказу *380 номер телефону# та кнопка виклику;
   • з сайту https://money.kyivstar.ua/

    

   Завдяки пропозиції грошові перекази з мобільних рахунків стануть економічно вигіднішими, ніж раніше. Сам процес переказу має декілька зручних моментів. Наприклад, не потрібно вводити 16-значиний номер банківської картки адресата. Достатньо обрати контакт в своїй телефонній книзі та використовуючи мобільний додаток переказати потрібну суму на рахунок.

    

   «Даною пропозицією ми продовжуємо будувати знання наших абонентів про те, як можна зручно та швидко використовувати мобільні фінансові сервіси операторів. Лише з початку 2019 року сервісом Смарт-Гроші скористалось понад 420 тис. абонентів. Попит є і він зростає. Такі перекази це проста та доступна альтернатива банківським карткам. Мінімальна комісія, миттєве зарахування коштів, зручність переказу, можливість використовувати кошти для оплати товарів та послуг – все це зробить сервіс конкурентноздатним та привабливим для всіх абонентів найбільших телеком-операторів», - зазначив керівник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар, Сергій Коптік.