м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Перейти на контрактний тариф Київстар тепер можна віддалено

   15.05.2020

   Обрати контракту форму обслуговування стало ще простіше – тепер можна замовити безкоштовну кур’єрську доставку SIM-карти та договору по всій території України. Скористатися послугою можуть як теперішні абоненти Київстар, так і нові клієнти, які вирішили приєднатися до мережі національного телеком-оператора.

   Для цього достатньо обрати вигідний контрактний тариф у інтернет-магазині Київстар за посиланням shop.kyivstar.ua та оформити доставку. Під час її підтвердження абоненти зможуть одразу внести всі необхідні дані для укладання договору і отримають вже заповнений документ для підписання. Доставку здійснять у зручний для абонента час за попереднім узгодженням.  

   Абоненти можуть обрати один із тарифів «Smart», у яких надається безлімітний мобільний інтернет, безлім для дзвінків у мережі, від 120 до 3000 хвилин для дзвінків на інші номери по Україні, а також за кордон; фіксований інтернет та інші послуги без додаткової плати.

   Серед переваг контрактного обслуговування: вигідний пакет послуг з безлімітним мобільним інтернетом на місяць; можливість користуватися всіма послугами у цьому місяці, а сплачувати у наступному. І, звісно, значно вищий рівень захисту  номеру та SIM-карти, адже всі операції з ними може здійснювати лише ідентифікований власник. Це особливо актуально, якщо до номера прив’язані онлайн-банкінг, профілі в соціальних мережах тощо.


   Зверніть увагу:

   Для підписання договору необхідно надати паспортні дані та ІПН. Всі дані обробляються та захищаються оператором згідно з вимогами діючого законодавства України.

   У тарифі «Smart» - безлімітний інтернет для 45 додатків згідно з умовами тарифу; для тарифів Smart+, Smart Max та Smart Business - безлімітний інтернет для всіх сервісів.

   Хвилини діють також для дзвінків на номери мобільного та фіксованого зв’язку у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії та РФ. За даними Київстар, майже 90% усіх дзвінків за кордон абоненти здійснюють саме в ці країни.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.