м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ виповнилося 3 роки: головні виклики та досягнення

   13.12.2022

   12 грудня платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ відзначає 3 роки з моменту запуску. Попри надскладний 2022 рік та виклики повномасштабної війни платформа продовжила зростання, зокрема, кількість абонентів на платформі збільшилася на 47%. Також платформа розширила контент і стала майданчиком для промотування важливих документальних проєктів про війну рф в Україні.

   Іллюстрація до новини

   З перших днів повномасштабної війни платформа відкрила доступ до всіх новинних телеканалів, а також дитячого розважального, освітнього контенту, до розділу з аудіоказками українською мовою. Більшість з цього контенту й досі залишається доступним будь-якому користувачу як в Україні, так і за кордоном.

   Крім цього, розуміючи необхідність переналаштувати освітній процес для школярів у перші дні війни, Київстар ТБ долучилася до загальнонаціональної ініціативи «Навчання без меж», завдяки якій тисячі найменших українців отримали доступ до навчальних програм і важливих матеріалів. Загалом за час повномасштабної війни до освітнього розділу додали близько 100 проєктів, котрі стосуються вивчення іноземних мов, цифрової освіти, медіаграмотності, вивчення мистецтва, літератури, дизайну тощо. Для діток дошкільного віку безоплатно функціонує доступ до аудіоказок та іншого пізнавального контенту. Освітній контент переглянули 88 тис. унікальних абонентів, а тривалість перегляду становила 50 тис. годин.

   Також на платформі з’явилося багато нових проєктів, левова частка яких є важливими документальними чи художніми історіями, що розповідають про Україну та заглиблюють глядачів у драматичні події війни. У вільному доступі є «Маріуполь. Невтрачена Надія», «Херсон. Тихий Терор», «Діти бомбосховищ», «9 життів», «Вокзал надії». У всіх них єдина мета – задокументувати жахіття війни та продемонструвати всьому світові незламність українського народу.

   Окрім цього, серед найпопулярніших фільмів на платформі багато і художніх фільмів українського виробництва: «Захар Беркут», «Снайпер: Білий Ворон», «Іловайськ 2014», «Батальйон "Донбас"», «Я працюю на цвинтарі», «Максим Оса», «Скажене весілля 3», а також міні серіал «Хазяїн», який був ексклюзивно представлений на платформі.

   Восени Київстар ТБ суттєво розширив бібліотеку та поповнив її контентом студії Disney. Легально переглянути фільми та мультфільми студії можна за додаткову плату від 49 грн за фільм. Всі фільми доступні в професійній українській озвучці, а більшість також мають оригінальну аудіо доріжку англійською мовою.

   З понад 300 телеканалів, що пропонує Київстар ТБ, найбільшою популярністю користуються національні телеканали, а рейтинг найпопулярніших каналів за результатами року очолює 1+1, далі розташувалися Новий канал, ICTV, СТБ та 2+2. Водночас 80% глядачів дивляться програми телеканалів у прямому ефірі, 10% – у записі, ще 10% глядачів дивляться фільми та серіали у відеотеці. Порівняно з минулим роком попит на фільмові канали зріс на 13%, а на дитяче ТБ – на 2%.

   Загалом, у 2022 році час перегляду контенту Київстар ТБ на платформі становив 228 млн годин, проти 180,7 млн годин минулого року. Переважна більшість користувачів дивиться контент зі смартфона – 60%, телевізори та приставки обирають 38%, а ще 2% переглядають контент з ноутбуків і планшетів.

    

    

   Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 12грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступна для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data,  Cloud solutions, IoT, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству та країні долати складнощі військового часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн. допомоги на гуманітарні потреби суспільства та надала абонентам безоплатних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 574 млн грн. Київстар підтримав ініціативу президента України United24 щодо залучення коштів на відбудову України та виділив 300 млн грн. на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища та модульні будинки для переселенців.

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net