м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про оновлення IT-систем для покращення обслуговування абонентів передплати

   07.05.2021

   З 22.00 14 травня до 8.00 16 травня Київстар проводить масштабне оновлення IT-систем. 30 різних систем обробки даних будуть замінені на єдине сучасне рішення від компанії Ericsson. Це ключовий етап оновлення IT-інфраструктури оператора для поліпшення обслуговування більш ніж 20 млн абонентів передоплати.

   Під час технічних робіт мобільний зв’язок (дзвінки, інтернет, SMS, послуги в роумінгу) працюватимуть у звичайному режимі. Можливі тимчасові незручності при поповненні рахунку та підключенні послуг. Якщо в клієнтів є потреба в цих сервісах, компанія просить скористатися ними до початку технічних робіт або після їх завершення. Якщо абоненти поповнять рахунок під час поновлення, то кошти на балансі почнуть відображатися після закінчення робіт, а саме 16 травня.

   Також після завершення оновлень протягом 5 днів будуть проводитися додаткові налаштування всіх систем для їх коректної роботи в рамках масштабної інфраструктури оператора. Київстар перепрошує за можливі тимчасові незручності та дякує за розуміння! Ми впроваджуємо нові IT-системи, щоб поліпшити та прискорити процеси обслуговування, зробивши їх більш комфортними для абонентів.