м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про оновлення умов користування безлімітним інтернетом у тарифах Київстар

   05.10.2021

   Щоб забезпечити високу швидкість та стабільність мобільного інтернету для всіх своїх клієнтів і дати більше можливостей для спілкування онлайн, Київстар оновлює умови користування безлімітним інтернетом у тарифних планах.

   З 12 жовтня відбудуться такі зміни:

   • Скасовується обмеження швидкості мобільного інтернету у тарифах Максимальний Безлім 500, Smart Business, Smart Business+, Smart Premium, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium та Київстар 4G Business VIP.
   • Збільшується обсяг мобільного інтернету на максимальній швидкості до 60 ГБ у тарифах Максимальний Безлім 400, Максимальний Безлім 400 2018, Smart Max + та Київстар 4G Ultra.
   • У тарифі Відео без меж 2018, за умови вчасної оплати пакета послуг, користуватися безлімітним інтернетом на максимальній швидкості можна до 1,5 ГБ на день.
   • У всіх інших тарифах з безлімітним мобільним інтернетом послуга надається на максимальній швидкості до використання 40 ГБ у пакеті на 4 тижні/місяць.

   Також з 12 жовтня припинить діяти Політика справедливого користування мережевими ресурсами, а послуга Турбокнопка змінить назву на Турбодень. Усі інші умови послуги залишаться без змін.