м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про оновлення в додаткових послугах для абонентів Київстар

   23.09.2021

   Абоненти Київстар можуть спробувати додаткові послуги, з якими користуватися мобільним зв’язком стане ще простіше. Серед них, наприклад, Антивизначник номера, Додатковий номер, Передзвони мені у роумінгу тощо.

   За допомогою послуги Передзвони мені у роумінгу абоненти у роумінгу можуть безкоштовно надіслати іншому абоненту Київстар повідомлення з проханням передзвонити. У такому випадку дзвінок буде оплачувати той, хто телефонує на номер абонента у роумінгу. З 01.10.2021 тариф вихідного дзвінка буде зменшено втричі — до 5 грн/хв. 

   Антивизначник номера дає змогу приховати ваш номер від  абонента Київстар, якому ви телефонуєте.

   З 01.10.2021 абоненти передплати зможуть користуватися послугою за 1,65 грн/день, а контрактні абоненти — за 50 грн/міс.

   Зручно користуватися зв’язком з особистих та робочих питань допоможуть два незалежні номери на одній SIM-картi. Для цього є послуга  Додатковий номер, яка дає змогу телефонувати та отримувати вхідні дзвінки, одержувати та надсилати SMS-повідомлення з іншого номера не змінюючи SIM-карту. З 01.10.2021 абоненти передплати зможуть користуватися послугою за 1,65 грн/день, а контрактні абоненти — за 50 грн/міс.