м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про пакети послуг на місяць, 4 тижні та на один день

   30.06.2020

   Абоненти Київстар користуються тарифами передплати з різними термінами надання послуг: місяць, 4 тижні та один день. Умови тарифів дозволяють залишатися на зв'язку, навіть якщо на рахунку лише кілька гривень.

   Якщо вчасно поповнити рахунок на суму, достатню для оплати послуг на місяць чи 4 тижні, можна отримувати більше послуг за меншу вартість. Так, в актуальних тарифах ми збільшуємо обсяг послуг за вчасну оплату. Наприклад, у тарифі «Спілкування без меж» абоненти отримують додаткові 3000 МБ інтернету, 30 хвилин для дзвінків на інші мережі, безлімітний інтернет на додаткові сервіси.

   Якщо абонент не оплатив послуги на місяць чи 4 тижні, але продовжує користуватися дзвінками чи інтернетом, йому буде нараховано денний пакет послуг. Звертаємо увагу, що з 8 липня 2020 року абоненти отримуватимуть денний пакет послуг за 5 чи 10 гривень, залежно від їхнього тарифного плану. Деталі можна дізнатися в описі кожного тарифного плану в розділі Тарифи або Архів тарифів.

   І навіть якщо у вас не оплачено послуги на місяць/4 тижні й недостатньо коштів для оплати денного пакету послуг, Київстар піклується, щоб ви завжди були на зв'язку з рідними та друзями. Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, чотири тижні або день, ви зможете отримати безлімітні дзвінки у мережі Київстар протягом дня. З 8 липня вартість дзвінків становитиме 3 грн/день.

   Ціни вказані з урахуванням всіх податків та зборів.