м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про роботу послуг для корпоративного та особистого спілкування

   23.05.2022

   Київстар дбає про те, щоб клієнти компанії користувалися зручними та актуальними послугами, особливо в умовах війни. Враховуючи стрімкий розвиток в Україні мобільного інтернету, а також розповсюдженість смартфонів із сучасними сервісами для корпоративного та особистого спілкування, з 01 червня 2022 року припинять свою дію застарілі послуги, якими наші клієнти вже не користуються:

   • Отримання SMS/MMS з E-mail
   • Факс на E-mail
   • «Пакет ММS»

   Замість цих старих сервісів Київстар радить користуватися сучасними додатками з Microsoft Office 365: Outlook або Microsoft Teams. Або ж такими сервісами, як Zoom чи Google Meet. Тим паче, що всі додатки для відеоконференцій у мережі Київстар працюють без тарифікації мобільного інтернету, а отже це ще більше допоможе заощадити кошти абонентів.

   Окрім цього, нові пакети знижок на щомісячну оплату послуг отримають корпоративні абоненти Київстар, які раніше користувалися програмою «Постійні знижки» - ця застаріла пропозиція для малого та середнього бізнесу також припинить діяти з 01 червня 2022 року. Абоненти, яких стосуються зміни, будуть додатково проінформовані про них в SMS-повідомленні.