м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про розважальні послуги для абонентів Київстар

   24.06.2020

   Нагадуємо про можливість підключити додаткові розважальні послуги: АррClub, Ді-Джингл та інші. Вони доступні як абонентам передплати, так і контрактним, та оплачуються з мобільного рахунку.

   АррClub надає клієнтам Київстар доступ до всіх популярних мобільних ігор. Користуючись послугою, можна завантажувати платні версії ігор без жодних додаткових плат. Також клієнти можуть робити внутрішньоігрові покупки без додаткової плати; користуватися всіма іграми без реклами; грати онлайн без списання мегабайтів, адже мобільний інтернет для них не тарифікується. З деталями можна ознайомитися за посиланням.

   З 1 липня для контрактних абонентів та з 2 липня абонентів передплати в рамках послуги «АррClub» діятимуть такі умови:

   • 14 грн/тиждень для абонентів передплати. Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати вартості доступу до послуги за тиждень, буде знято плату за послугу на один день — 2 грн;
   • 2 грн/день для контрактних клієнтів.

   Послуга Ді-Джингл дозволяє замінити звичайний гудок на обрану з великого каталогу мелодію або пісню. Крім цього, абоненти можуть встановити мелодію іншому абоненту в якості подарунка. Більше про послугу можна дізнатися за посиланням.

   З 1 липня для контрактних клієнтів та з 2 липня для абонентів передплати в рамках послуги «Ді-Джингл»:

   • Плата за користування послугою становитиме 0,50 грн/день для абонентів передплаченої форми обслуговування та 15 грн на місяць для абонентів контрактної форми обслуговування.
   • Вартість установки (копіювання) мелодії/жарту складе 0,85 грн на день.
   • Вартість подарунка — від 0,37 до 5,95 грн на 7 днів, або від 1,60 до 25,50 грн на 30 днів сплачує відправник. Далі (через 7 днів для абонентів передплати або через 30 днів для контрактних абонентів) використання мелодії оплачує одержувач подарунка.

   У рамках послуги «Меню Інфо та розваги» абоненти можуть замовити щоденний прогноз погоди або гороскоп, а також безлімітний доступ до «поліфонічних мелодій» та галереї картинок й анімації. У рамках сервісу «Гарний настрій» від провайдера ТОВ «ИНТЕК ЮЕЙ» — можуть отримувати цікаву та розважальну інформацію, проходити тести тощо.

   З 2 липня в рамках послуги «Меню Інфо та розваги»:

   • вартість підписки на отримання щоденного прогнозу погоди чи гороскопу становитиме 2 грн/день за кожну підписку;
   • вартість підписки на безлімітний доступ до «поліфонічних мелодій» та вартість передплати на галерею картинок й анімацій складе 1 грн/день.

   Також з 2 липня в рамках сервісу «Гарний настрій» від провайдера ТОВ «ИНТЕК ЮЕЙ», плата за з'єднання становитиме 2,13 грн + 15,94 грн за хвилину розмови.

   Ціни вказані з урахуванням всіх податків та зборів.